Puodelis su lėkštute illy Cappuccino 170ml

5,95 €
Kiekis

Grožis slypi paprastume. Šis elegantiškas cappuccino puodelis sukurtas garsaus architekto ir dizainerio Matteo Thun. Jis buvo kuriamas pasitelkiant mokslinius metodus: jo tūris, skersmuo bei kraštelis sukurti taip, kad padėtų kuo labiau mėgautis illy kava, o dugno išgaubimas padeda išlaikyti karštį.

Šis puodelis tapo "drobe" būriui pasaulinio garso menininkų, kurie prisidėjo kuriant illy Art Collection puodelius, taip kavos gėrimo ritualą paversdami taip pat ir estetiniu malonumu.

Savybė Reikšmė
Medžiaga Porcelianas
Talpa Iki 250ml
Svoris 0.466 kg

illy

illy kava - unikalus mišinys, pagamintas iš 9 aukščiausios kokybės 100% arabica kavos rūšių. Išskirtinės kavos savybės – nepaprastas skonis ir aukšta kavos kokybė, kurią garantuoja patikrintos kavos auginimo tradicijos, dėmesingumas bei atsidavimas.

Autentiška itališka kava, nepriekaištingai suderinta, vientisa, subalansuota, turtingo ir nekartaus poskonio – idealiai tinkanti visiems kavos aparatams.

illy kava kuriama tiems, kurie vertina grožį ir skonį, dar geriausius jų derinius iš to, ką šiandien galima išgauti jungiant  kavos prigimtį, sukurtą gamtos, technologijas ir meną, jūsų išlavintiems pojūčiams besiskleidžiančius kasdien.

Kitos šio gamintojo prekės

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą