ILLY kava biurams

Jūsų biurui siūlome illy sistemą iperEspresso

Speciali patentuota sistema leidžia kiekvienam pabūti profesionaliu barista, net jei neturite laiko ar specialaus pasirengimo. Procesas švarus ir paprastas. Jei savo biure išgeriate bent 5 puodelius kavos per dieną, jūsų erdvę mes papuošime stilingu illy iperEspresso X7.1 kavos aparatu, jums beliks pasirūpinti tik kavos kapsulėmis.

Čia viskas suderinta iki mažiausios smulkmenos: kapsulėje – tiksli kavos dozė, automatiškai palaikoma tinkamiausia temperatūra, slėgis ir ištraukimo laikas, paruošiant puikią kavą su tiršta crema. Hermetiška pakuotė išlaiko kavą šviežią, tarsi ką tik paskrudinus ir sumalus.

Espresso, kokį ruošia profesionalūs kavos baristos - aromatingas, pilno kūno, su ilgai išsilaikančia ir tiršta crema. Kvapni juoda kava, cappuccino ar cafe latte jūsų kavos pertraukėlei. Viskas su illy iperEspresso X7.1 kavos aparatu.

Kad produktyviai dirbtume, reikia trumpų pertraukėlių ir mažų malonumų. Tegul tai būna illy kava...

*Specialus pasiūlymas illy iperEspresso X7.1 kavos aparatui galioja sudarant 12mėn sutartį. Pasiūlymo sąlygas rasite čia. 

Arbata ir saldumynai

Per amžius budistų vienuoliai naudojo arbatą ilgų meditacijų metu. Neabejojame, kad ne vieną šis taurus gėrimas yra pastūmėjęs link nušvitimo. Darbe irgi reikia ir gilių meditacijų, ir nušvitimo akimirkų, o gūdžiomis žiemos popietėmis ­– šiek tiek  įkvėpimo.

Pasirūpinsime, kad jūsų biure arbatos būtų visada, kai tik jos reikia. Padėsime išsirinkti pačias tinkamiausias jūsų kolektyvui – klasikinių juodųjų, žaliųjų, oolong, ar modernių arbatos mišinių, matės ar rooibos arbatos.

Gaminame rankų darbo saldumynus – prieskoninius sausainius, cukatus, kuriais maloniai nustebinsite savo svečius. Siūlome ir elegantiškus, ilgaamžius indus arbatos pateikimui, kad viskas būtų išbaigta ir derėtų tarpusavyje.

Susisiekite