PIRKIMAS IR UŽSAKYMAS

Ar galiu koreguoti savo užsakymą?

Savo užsakymą koreguoti galite iki apmokėjimo lango. Jei apmokėjimą jau patvirtinote, jūsų užsakymas yra suformuotas ir jo koreguoti nebegalite.

Ar galiu pirkti įmonės vardu?

Jei norite pirkti įmonės vardu ir gauti sąskaitą faktūrą, įvesdami pirkėjo duomenis varnele pažymėkite, jog perkate juridinio asmens vardu bei suveskite reikiamus rekvizitus.

Kaip pakeisti jau atlikto užsakymo adresą?

Jei suklydote vesdami pristatymo adresą arba norite jį pakeisti kai užsakymas jau atliktas, nedelsdami skambinkite mums 8 652 25555 darbo dienomis 8-19val, nurodydami užsakymo numerį bei kokią informaciją norite patikslinti/pakeisti.

Kaip atšaukti užsakymą, už kurį jau sumokėjau?

Norėdami atšaukti užsakymą, kuris jau yra apmokėtas, kreipkitės telefonu 8 652 25555 darbo dienomis 8-19 val. arba el. paštu shop@skonis-kvapas.lt

APMOKĖJIMAS

Kaip galiu apmokėti savo užsakymą?

El. parduotuvėje galite atsiskaityti naudodami elektroninę bankininkystę, apmokėję išankstinę sąskaitą faktūrą ar kreditine kortele.

Ar galiu atsiskaityti kortele ar grynaisiais pinigais?

Atsiskaityti mokėjimo kortele ir grynaisiais pinigais galite TIK atsiimdami savo užsakymą SKONIS IR KVAPAS parduotuvėje.

PREKIŲ PRISTATYMAS

Pristatymo būdai

Užsisakę prekes, galite pasirinkti pristatymą nurodytu adresu arba atsiėmimą LP Express terminale ar DPD siuntų taške.

Prekių pristatymo kainos

Prekių pristatymas Jūsų nurodytu adresu - 3 Eur, atsiėmimas LP Express terminale ar DPD siuntų taške - 2.5 Eur

Nemokamas pristatymas

Pristatymas jums nieko nekainuos, jei jūsų užsakymo suma bus nemažesnė nei 30 Eur.

Pristatymo terminai

Visos internetinėje parduotuvėje užsakytos prekės Lietuvos Respublikos teritorijoje pristatomos per 1-2 darbo dienas, išskyrus atvejus, kai prie prekės nurodytas kitas pristatymo terminas. Pristatymo terminas skaičiuojamas nuo siuntos paėmimo dienos: jei užsakymas gaunamas iki 14 val., kurjeris atvyksta paimti siuntos tą pačią dieną. Užsakymą pateikus vėliau, siunta paimama kitą dieną.

GARANTIJOS IR GRĄŽINIMAS

Ką daryti jei gavau nekokybiškas prekes?

Jeigu jums pristatytos prekės yra pažeistos ar nekokybiškos, prašome ne vėliau nei per 24val nuo prekių gavimo informuoti mus telefonu 8 652 25555 darbo dienomis 8-19 val arba el paštu shop@skonis-kvapas.lt.

Ar galiu grąžinti maisto prekes?

Vadovaudamiesi el. parduotuvės grąžinimo taisyklėmis galite grąžinti tik nekokybiškas maisto prekes.

KITI KLAUSIMAI

Akcijos ir pasiūlymai

E-kaina pažymėtiems produktams speciali kaina taikoma tik elektroninėje parduotuvėje. Elektroninėje parduotuvėje bei SKONIS IR KVAPAS parduotuvių tinkle specialūs pasiūlymai ir akcijos gali skirtis.

Dovanų čekiai

SKONIS IR KVAPAS dovanų čekį galite panaudoti TIK mūsų parduotuvių tinkle, elektroninėje parduotuvėje dovanų čekiai negalioja.

Prekių asortimentas

Elektroninėje parduotuvėje matomas prekių asortimentas ir kainodara gali skirtis nuo SKONIS IR KVAPAS parduotuvių asortimento.