MES ESAME SKONIS IR KVAPAS

Jau dvidešimt penkis metus dirbanti komanda, vienijama siekio - „pasaulio kultūras, kurias galima atrasti per skonį ir kvapą, išradingai pateiksime ieškantiems jaukumo, kokybės ir gerų dalykų gyvenime“.

Keliaujame, ragaujame, šnekamės ir domimės tam, kad visus savo įspūdžius perkeltume į smalsių žmonių namus, darbo pertraukėles, susibūrimus ar laisvalaikį.

Nuolat mokomės ir mokome pažinti vartojimo tradicijas, kultūras, kuriame ir keičiame produktus įsiklausydami į modernaus pasaulio norus.

Mūsų darbe svarbu nuolat domėtis, būti atviriems naujoms patirtims, skoniams, grožiui įvairiausiomis jo formomis. Svarbu mokėti pasižiūrėti kitu kampu ar per kito žmogaus akis. Nuolat mokomės ir mokome pažinti vartojimo tradicijas, kultūras, kuriame ir keičiame produktus įsiklausydami į modernaus pasaulio norus.

Mūsų komanda

Mūsų komandą sudaro atviri, kūrybiški, drąsūs ir smalsūs žmonės. Kartu tai – labai marga komanda. Su kai kuriais esame kartu jau daugiau nei 20 metų, jie padėjo susikurti savas tradicijas, žino visas mūsų istorijas. Tuo pačiu kasmet pasipildome naujais nariais, kurie įneša naujų vėjų, kito požiūrio ir neleidžia mums užmigti ant laurų. Tiek vieni, tiek kiti yra labai svarbūs, ir stengiamės, kad jie darbe jaustųsi išgirsti. Gerbiame ir darbuotojų laisvalaikį: gerai pailsėję ir pasisėmę naujų įspūdžių žmonės yra kūrybiškesni, malonesni ir energingesni.

Mes gaminame ir kuriame

Kurdami savo produktus įdedame daug darbo ir meilės, todėl norime, kad kiekvienas komandos narys žinotų jų istoriją. O šį išmanymą jau galima pritaikyti daugelyje skirtingų sričių ir atrasti savąją: specializuotose mūsų parduotuvėse, bendraujant su didmenos ar užsienio partneriais, prisidedant prie naujų produktų kūrimo ar gamybos, atrenkant kokybiškas arbatas ir kavas ar kitur.

Lietuvoje turime 50-ies jaukių specializuotų parduotuvių, gaminame ir tiekiame prekes partneriams Lietuvoje ir Europos šalyse.