Mėlynoji prieskoninė arbata GALAXY CHAI, 80g

3,49 €
Kiekis

Prieskoninė netikėtų spalvų arbata padės stebėtis ir stebinti, neįstrigti rutinoje. Kokią arbatą šiandien gersit: smaragdinę, mėlyną, žydrą ar purpurinę - priklausys nuo jūsų nuotaikos ir pasirinkto paruošimo būdo. Gėrimas turi natūralaus saldumo. Ajurvedinis prieskonių mišinys energizuoja ir sušildo. Nėra pridėtinių dažiklių ar kvapų.

Aprašymas

Sudedamosios dalys: pankolis (ne ES), imbiero gabaliukai, kalendra, cinamonas, saldymedžio šaknys, apelsinų žievelės, anyžius, moringa lapai, mėlynieji Clitoria ternatea žiedai, gvazdikėliai, BRAZILINIAI PIRULIAI, kardamonas, juodieji pipirai.

Birios arbatžolės: draugiškas gamtai pasirinkimas. Kad ir kur jas panaudoję išmesite, jos savaime suirs ir taip patręš žemę. Pasirūpinome, kad draugiškos aplinkai būtų ir mūsų pakuotės. Jos perdirbamos, todėl kviečiame saugoti gamtą ir pakuotę išmesti į rūšiavimo konteinerius.

Galite pasiruošti keturių skirtingų spalvų arbatos:

  • Smaragdiniam puodeliui paruošti: 5 g arbatos užpilkite 200 ml verdančio vandens ir palaikykite 5-10min.
  • Mėlynam puodeliui paruošti: 5 g arbatos įdėkite į 200 ml verdančio vandens pavirkite 10-15 min. ar ilgiau. Kuo ilgiau virsite, tuo gėrimas bus aštresnis ir saldesnis.
  • Arbata bus žydros spalvos, jei į paruoštą gėrimą įpilsite šiek tiek pieno.
  • O jei įlašinsite truputį citrinos sulčių ar įdėsite citrinos riekelę - pamažu nusidažys violetine spalva. 

Visos šios spalvos – natūralios, jų gėrimui suteikia mėlynosios balnapupės žiedai, nuo seno rytuose naudojami kaip maistinis dažas.

Savybė Reikšmė
Arbatos regionas Kelių regionų
Poveikis Netonizuoja
Dominuojantis aromatas Prieskoniai
Svoris 0.08 kg

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą