Kavos pupelės illy ARABICA SELECTION COLOMBIA, 250 g

9,99 €
Kiekis

Turtingas skonis ir aromatas. Vaisių natos.

Kolumbijoje Andai skiriami į tris kalnagūbrių grandines, atskirtas slėnių. Tai yra itin palankios sąlygos auginti kokybišką ir įvairią kavą – skirtinga dirvos sudėtis, skirtingas aukštis ir klimatas. Kavos derlius čia nuimamas du kartus per metus.

Šios kavos aromatas turtingas – ganėtinai tirštas gėrimas atsiskleidžia per idealų salsvumo, kartumo ir rūgštumo balansą. Karamelės ir džiovintų vaisių natos maloniai nustebina. Šokolado ir skrudintos duonos užuominos.

Savybė Reikšmė
Dominuojantis aromatas Medžių vaisiai
Skonio pojūtis Saldus
Skrudinimo lygis Vidutinis
Pupelių tipas Vieno regiono
Skonio intensyvumas Intensyvus / Sodrus
Svoris 0.25 kg

illy

illy kava - unikalus mišinys, pagamintas iš 9 aukščiausios kokybės 100% arabica kavos rūšių. Išskirtinės kavos savybės – nepaprastas skonis ir aukšta kavos kokybė, kurią garantuoja patikrintos kavos auginimo tradicijos, dėmesingumas bei atsidavimas.

Autentiška itališka kava, nepriekaištingai suderinta, vientisa, subalansuota, turtingo ir nekartaus poskonio – idealiai tinkanti visiems kavos aparatams.

illy kava kuriama tiems, kurie vertina grožį ir skonį, dar geriausius jų derinius iš to, ką šiandien galima išgauti jungiant  kavos prigimtį, sukurtą gamtos, technologijas ir meną, jūsų išlavintiems pojūčiams besiskleidžiančius kasdien.

Kitos šio gamintojo prekės

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą