Fermentuota ir nefermentuota rooibos arbata KALAHARI, 80g

2,99 €
Kiekis

Fermentuota ir nefermentuota raudonoji rooibos arbata, dvelkianti citrusais. Viename arbatos puodelyje visos gerosios augalo savybės: išraiškingas fermentuoto rooibos skonis ir naudingosios nefermentuoto - žaliojo - rooibos medžiagos. Visos šeimos gėrimas. Nestimuliuoja, tinka ir vėlų vakarą. Sveika alternatyva limonadams.

Aprašymas

Fermentuoti raibsteglio spygliukai suteikia gėrimui riešuto natų ir natūralaus saldumo,  o žalieji - švelnumo ir gaivos. Derinį pagyvina citrusų žievelės. 

Arbata "KALAHARI" švelni tiems, kurių gomurys jautrus, o skonio pojūtis tik formuojasi. Gaivi nusidūkusiems šėliojimuose, pavargusiems darbe ar sporto klube. Natūraliai salstelėjusi - besilaikantiems dietos. 

Birios arbatžolės - draugiškas gamtai pasirinkimas. Kad ir kur jas panaudoję išmesite, jos savaime suirs ir taip patręš žemę. Pasirūpinome, kad draugiškos aplinkai būtų ir mūsų pakuotės. Jos perdirbamos, todėl kviečiame saugoti gamtą ir pakuotę išmesti į rūšiavimo konteinerius. 

Rekomenduojame arbatą ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite 1-2 šaukštelius arbatos, užplikykite virintu, iki 95°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 5-8 min.

Savybė Reikšmė
Arbatos regionas Pietų Afrika
Poveikis Netonizuoja
Dominuojantis aromatas Citrusiniai vaisiai
Svoris 0.08 kg

fermentuotas ir nefermentuotas siauralapis raibsteglis (rooibos, kilmė: PAR, 98%), apelsino žievelės, citrinžolė, dedešvos žiedai, apelsino kvapioji medžiaga.

Mūsų gidai

Susipažink iš arčiau

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą