Šokoladas Amatller Nikaragva 72%, 70g

4,99 €
Kiekis

Šokoladas pagamintas iš 72% O’Payo rūšinių Nikaragavos kakavos pupelių. 

Nikaragavos pupelės yra vienos iš keturių aromatinei kakavos kolekcijai priklausančių rūšių. Bosawa Biosferos rezervate esanti Nikaragavos kakavos gamyba yra nedidelė, bet visame pasaulyje gerai žinoma dėl subtilių skonių, kuriais pasižymi O‘Payo rūšinės pupelės. 

Ši kakava itin švelniai skrudinama, kad išlaikytų savo nepriekaištingus aromatus, kurie trumpam leis nusikelti į centrinės Amerikos kultūrą ir pajusti net 48 valandas lėtai šildomos, maišomos ir minkomos kakavos skonį, kuri užburs savo kremiškumu bei išpuoselėta rafinuotų skonių gausa.

Šokolado plytelės gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukoje

Aprašymas

Sudedamosios dalys: kakavos masė (Nikaragva), cukrus, kakavos sviestas.  Kakavos sausųjų medžiagų ne mažiau kaip 72%. Sudėtyje gali būti SOJOS, RIEŠUTŲ ir PIENO pėdsakų.

100 g maistinė ir energinė vertė: 2392 kJ /579 kcal, baltymų 9 g, angliavandenių 37 g iš kurių cukrūs 28 g, riebalų 42 g iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 26 g, skaidulinių medžiagų 0 g, druskos (Na) 0,05 g. 

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, 12-20°C temperatūroje.

Savybė Reikšmė
Svoris 0.07 kg

Amatller

Chocolate Amatller manufaktūra įkurta daugiau nei prieš 200 metų Barselonoje, maždaug tuo pat metu, kai pasaulį išvydo pirmoji šokolado plytelė. Tai neabejotinai viena seniausių šokolado gamintojų pasaulyje, garsi ne tik savo šokoladu, bet ir netikėtais, meniniais pateikimo sprendimais. Savo pakuotėms ir plakatams Amatller naudojo garsių amžininkų meno kūrinius, taip atspindėdama laiko dvasią bei estetiką. Todėl ir šiandien šio šokolado pakuotės atrodo užburiančiai.

Pirmoji Amatller gamyklėlė tebeveikia iki šių dienų ten, kur ir buvo įkurta - sename Barselonos rajone. Dabartiniai Amatller produktai gaminami derinant aukščiausius šokolado gaminimo standartus ir unikalų, šimtmečius gyvavusį meninį paveldą. Chocolate Amatller - tai senųjų Barselonos šokolado gamybos tradicijų simbolis.

Kitos šio gamintojo prekės

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą