Juodasis šokoladas SIMON COLL 99%, 85g

3,89 €
Kiekis

99% juodasis šokoladas iš rinktinių, Simon Coll fabrike skrudintų pupelių. Patiks šokolado garbintojams ar tiesiog smalsiems žmonėms.

Aprašymas

Ispanų šokolado gamintojas, pirmąją manufaktūrą įkūręs 1840 m. Dabar jau šeštoji Coll karta rūpinasi tradicijų išlaikymu ir modernizacija, gamybos proceso metu pasirūpindami kiekvienu žingsniu: nuo kruopštaus rūšinių pupelių atsirinkimo iki receptūrų kūrimo, šokolado liejimo ir skoningo įpakavimo.


Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, 12-20°C temperatūroje.

Savybė Reikšmė
Svoris 0.085 kg

kakavos masė, kakavos sviestas, cukrus. Kakavos sausųjų medžiagų ne mažiau kaip 99%. Sudėtyje gali būti sojos, pieno ir riešutų pėdsakų.


100 g maistinė ir energetinė vertė: 2609 kJ/ 633 kcal, baltymų 12 g, angliavandenių 6 g iš kurių cukrūs 2 g, riebalų 59 g iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 37 g, druska 0,02 g.


Simon Coll

Ispanų šokolado gamintojas, pirmąją manufaktūrą įkuręs 1840 m. Dabar jau šeštoji Coll karta rūpinasi tradicijų išlaikymu ir modernizacija, gamybos proceso metu pasirūpindami kiekvienu žingsniu: šokoladas fabrike Sant Sadurni gaminamas „nuo pupelės iki plytelės

Kitos šio gamintojo prekės

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą