0
prekių
Pirkti
Pu-erh arbata SUN DRIED

Arbata, kilusi iš Kinijos, Junanio provincijos, pu-erh regiono. Tai – saulėje džiovinta, „lėtoji“ pu-erh arbatos versija, kurioje vis dar vyksta savaiminis fermentacijos procesas. Tinkamai laikoma, arbata visą laiką bręsta, jos vertė didėja. Čia specifinio pu-erh skonio - tik užuominos, gerai jaučiamos gėlių natos, todėl tai – puikus įvadas į pu-erh arbatų pasaulį.

Nuo 3.60€ 89.9 €/kg 0.45 €

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

Tai – „Šaltinių“ linijos arbata. Šias arbatas skiriame ieškantiems išskirtinių dalykų ir vertinantiems natūralų, gyvą arbatos skonį. „Šaltinių“ arbatas mes perkame tiesiai iš arbatos sodų ir žmonių, ją auginančių: jos šviežios, atskleidžia grynos arbatos skonių ir kvapų įvairovę ir yra tradicinės savo regionui.


Pu-erh arbatą galima būtų lyginti su sūriu ar vynu. Kaip vynas ir sūris, savo skonį ji įgauna mikrobinės fermentacijos proceso metu, ir tam tikros šios arbatos rūšys gali būti sendinamos, brandinamos, taip "auginant" tiek jų skonines savybes, tiek jų piniginę vertę. Todėl Pu-erh arbata kartais vadinama "antikvariniu gėrimu". SUN DRIED Pu-erh - labai švelni arbata, čia tipiško, specifiško pu-erh skonio - tik užuominos, jaučiamos gėlinės natos. Todėl tai bus puiki įvadinė arbata į ryškaus ir specifinio skonio Pu-erh arbatų pasaulį, arba geras kompromisas tarp pu-erh ir lengvesnių arbatų mėgėjų.

 

pu-erh arbata

Rekomenduojame pu-erh arbatą SUN DRIED ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite 1-2 arbatinius šaukštelius arbatos, užplikykite virintu, iki 95°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 3-5 min. Kad arbata neapkarstų, arbatlapius geriau išimti ar nukošti.

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Panašios prekės

TOP
TOP
TOP

Pu-erh QUEEN arbata

nuo 3.00€

TOP

Klientai, įsigiję šią prekę taip pat pirko

TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
-20%
-20%
TOP
TOP
-20%
TOP
TOP
-20%
-20%
TOP
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2020 UAB "Skonis ir kvapas"
ARBATOS GIDAS