POPULIARIAUSIŲ arbatų rinkinys

10,99 €
Kiekis

Rinkinys tiems, kas nori savo arbatų lentyną pasipildyti užtikrintais favoritais. Labai tikėtina, kad šiame rinkinyje yra ne tik jūsų namiškių, bet ir jūsų svečių mėgstamiausios arbatos!

Šioje pakuotėje yra

Aprašymas

Ulongas NR 8 (40 g)– švelnaus pieno ir vanilės skonio kiniška oolong arbata, kilusi iš Fujian provincijos Kinijoje. Gėlių aromatas ir natūralus saldumas Oolong Nr.8 išlieka dėl arbatos lapelių stipraus ir intensyvaus maišymo oksidacijos procesu.

 

Baltoji arbata BALTAS ANGELAS (50 g) - švelnaus skonio baltoji arbata, pagardinta uogų ir vaisių gabalėliais bei gėlių žiedlapiais. Kruopščiai nuskinta ir švelniai oksiduota stengiantis sukelti kuo mažiau „streso“ arbatos lapeliams. Itin švelnus, malonaus aromato gėrimas, dvelkiantis romantika. Mėgaukitės juo ilgą žiemos vakarą, darganotą dieną ar net karštą vasaros popietę. Arbatos puodelis tebus Jūsų geros, pakilios nuotaikos sargu.

 

Žalioji arbata AHA su kanapių žiedynais ir ženšeniu (50 g) – 100 naujienų varžosi dėl tavo dėmesio ir 100-ui reikalų reikia atiduoti 100% savęs. Bet tik kai viduje ramu, gimsta svarbiausios dienos įžvalgos: ateina Aha! akimirka.

 

Vaisinė SAULĖS SPINDULIŲ arbata (50 g) – nepaprastai skanus tropinių vaisių mišinys. Švelnaus ir gaivaus skonio, saldžių vaisių aromato gėrimas tinka bet kuriuo paros metu, o atšaldytas karštą vasaros dieną nuramins, atgaivins ir pradžiugins.

Savybė Reikšmė
Ieškantiems derinių Arbatos rinkiniai
Ieškantiems išskirtinumo Arbatos rinkiniai
Svoris 190 kg

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą