Šaltinių arbatų rinkinys TRYS ARBATOS PASAULIAI

36,99 € 29,59 € -20%
Kiekis

Rinkinys, skirtas ieškantiems išskirtinių dalykų ir vertinantiems natūralų, gyvą arbatos skonį. "Šaltinių" arbatas mes perkame tiesiai iš arbatos sodų ir žmonių, ją auginančių: jos šviežios, atskleidžia grynos arbatos skonių ir kvapų įvairovę ir yra tradicinės savo regionui.

Arbatos gimtinėje Rytuose apie žmogų, sklidiną ramybės ir išminties, sakoma "arbata jame". Išminties moko gyvenimas, bet ramybės galite pasisemti ir tikros arbatos puodelyje. Šiame puodelyje taip pat galite ir pakeliauti: užuosti tolimų kraštų orą ir žemę, arbatmedžio charakterį, skynėjo rankų lengvumą ir arbatos meistro išmonę.

Aprašymas

  • Juodoji arbata SANDAKPHU RUBY, 40 g. Šią arbatą vežamės iš Nepalo, iš arbatos manufaktūros, įsikūrusios po Sandakphu kalno viršūne. Tai – jungtinė vietos ūkininkų iniciatyva organiškai auginti arbatą ir gaminti išskirtines arbatos rūšis. Pietų Himalajų klimatas ir dirva Sandakhpu arbatoms suteikia ypatingą muskatinių vynuogių prieskonį.
  • Žalioji arbata GREEN SNAIL (Yunnan), 80 g. Ši arbata – iš margos pietvakarių Kinijos provincijos Junanio. Junanis laikomas arbatos (tiek augalo, tiek gėrimo) gimtine. Arbata čia – ir kasdienis pietų pertraukos gėrimas tiesiog iš stiklinės, ir aukštosios kultūros dalis, įmantriai pateikiama arbatos meistro.
  • Žalioji arbata JAPAN SENCHA, 90g. Ši arbata užauginta Kikuchi regione Kumamoto prefektūroje, labai derlingoje, ugnikalnio trešiamoje žemėje. Japonams ypač svarbus arbatos meistro gebėjimas tinkamai sumaišyti kelių derlių arbatą, siekiant išgauti pastovų, vertinamą skonį. Šią senchą mums siunčia trečios kartos arbatos gamintojai ponas ir ponia Koga.

Savybė Reikšmė
Ieškantiems išskirtinumo Rinkiniai
ŠALTINIŲ arbatos
Svoris 0.21 kg

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą