Ulongas BALTASIS DRAKONAS

2,30 €
Pakuotės dydis
Kiekis

Ulongas - iš dalies fermentuota arbata. Pats žodis ulong išvertus iš kinų kalbos reiškia juodas drakonas. O šios arbatos drakonas - baltas, nes tai - kitoks, netipiškas kiniškas ulongas. Dideli, garbiniuoti lapai gaminami iš Junanyje auginamos arbatos, ir yra ilgai fermentuojami, siekiant lapeliui suteikti garsiąjai Darjeelingo arbatai būdingų natų. Arbatos ištrauka kvepia medumi ir vaisiais: persikais, vynuogėmis. Salstelėjusio, vaisiško skonio, vidutinio kūno, neįkyrių taninų, ši arbata bus gaivinantis, įkvepiantis, ypatingas gėrimas.

Aprašymas

Sudedamosios dalys: ulongo arbata.

Rekomenduojame arbatą ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite arbatinį šaukštelį arbatos, užplikykite virintu, iki 95 °atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 3-5 min.

Savybė Reikšmė
Arbatos regionas Kinija
Poveikis Tonizuoja
Dominuojantis aromatas Gėlės/žolelės

Šaltiniai

Ieškantiems išskirtinių dalykų ir vertinantiems natūralų, gyvą arbatos skonį – išskyrėme „Šaltinių“ liniją. „Šaltinių“ arbatas mes perkame tiesiai iš arbatos sodų ir žmonių, ją auginančių: jos šviežios, atskleidžia grynos arbatos skonių ir kvapų įvairovę, yra tradicinės savo regionui.

Su jais atsirinkome „Šaltinių“ arbatas: natūralias ir autentiškas. „Šaltinių“ arbatos skirtos Jums: reikliems kokybei ir norintiems pažinti pačias arbatos ištakas. Esame išgėrę ne vieną puodelį arbatos išgėrę kartu su arbatos meistrais tikrai žinome, kiek darbo ir meilės sudėta į šiuos kvapnius lapelius.

Arbatos gimtinė – Rytų kraštai. Apie žmogų, sklidiną ramybės ir išminties, Rytuose sakoma: „arbata jame“. Keliaudami mes ieškome arbatos sodų ir būtent tokių – arbatos sklidinų – žmonių.

Kitos šio gamintojo prekės

Mūsų gidai

Susipažink iš arčiau

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą