0
prekių
Pirkti
Ulongas DA HONG PAO

Da Hong Pao – stipriai fermentuotas ir paskrudintas ulongas, auginamas savo arbatomis garsėjančiuose Wuyi kalnuose Kinijoje. Šiuose kalnuose vis dar auga šeši originalūs Da Hong Pao arbatmedžiai, kurių arbata prieš beveik 400 metų buvo skirta tik imperatoriaus dvarui. Šiandien nuo senųjų medžių lapelius skinti draudžiama, bet pagal tradicinį receptą gaminama Da Hong Pao arbata vis dar labai vertinama. Šie tamsūs, stambūs lapai puodelyje virsta arbata, kvepiančia degintu cukrumi, riešutais, medžiu ir oda. Arbata mėgstantiems ryškius, išraiškingus skonius. 

 

Nuo 4.80€ 119.9 €/kg 0.24 €

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

Tai – „Šaltinių“ linijos arbata. Šias arbatas skiriame ieškantiems išskirtinių dalykų ir vertinantiems natūralų, gyvą arbatos skonį. „Šaltinių“ arbatas mes perkame tiesiai iš arbatos sodų ir žmonių, ją auginančių: jos šviežios, atskleidžia grynos arbatos skonių ir kvapų įvairovę ir yra tradicinės savo regionui.

Pasak legendos, budistų vienuoliai sunkiai sergančiai imperatoriaus mamai padovanojo nežinomo laukinio arbatmedžio lapelių. Arbata išgydė moterį.Imperatorius liepė vienuoliams surasti paslaptingąjį arbatmedį ir apjuosti jį imperatoriško raudonio skraiste (kiniškai – Da Hong Pao). Raudona skraiste pažymėto arbatmedžio lapelių buvo nevalia skinti, jie buvo skirti tik imperatoriaus šeimai.Legendos nei patvirtinti, nei paneigti negalime, bet faktas, kad keletas Da Hong Pao arbatos medžių garsiuosiuose Wu Yi kalnuose auga nuo Songų dinastijos laikų, ir kasmet nuo jų vis dar skinamas nedidelis arbatlapių derlius. Pagaminta arbata didelėmis kainomis parduodama aukcione. Tuo tarpu jaunesnių medelių arbata iš Wu Yi apylinkių pasiekia ir mus. Arbata švelniai saldaus aromato, primenančio šokoladą, lengvo, elegantiško skonio.Patiks mėgstantiems ryškius skonius, raudonus, taniškus vynus bei derinantiems arbatą prie sunkesnių desertų (pvz. karamelinių, šokoladinių pyragų).Ulong (oolong) arbatos - iš dalies oksiduotų arbatų rūšis, turinti ir juodajai, ir žaliajai arbatai būdingų savybių. Kinijoje ypač vertinamos ir mėgstamos. Tai labai plati arbatų grupė, po kuria slepiasi pačio įvairiausio skonio arbatos, nuo saldžių ir vaisiškų iki tamsių, medžio, skrudėsių. Labai supaprastintai galima būtų sakyti, kad kuo trumpesnė oksidacija, tuo daugiau arbata turės žaliąjai arbatai būdingų skonio natų ir savybių. Kuo oksidacija ilgesnė, tuo artimesnis ulongas bus juodajai arbatai. Oksiduojant arbatą keičiasi jos cheminė sudėtis, taigi - ir paruošto gėrimo spalva, skonis, aromatas ir sudėtis. Pagaminti gerai ulongo arbatai reikia puikių arbatos meistro įgūdžių ir sukauptų žinių, nes nuo jo įdirbio labiausiai ir priklauso galutinis arbatos skonis.Dažniausiai ulongo arbata gaminama iš didelių arbatlapių, juos susukant į kamuolėlį ar suformuojant į ilgas "garbanas" (tačiau gali pasitaikyti ir kitokių formų). Gerą ulongą galima plikyti keletą kartų, ir kiekvieną kartą tikėtis gurkštelėti vis kitokios arbatos, pajusti vis kitas skonines natas - ulongo arbatų skoniai kompleksiški ir atsiskleidžia pamažu.

kiniškas ulongas.

Rekomenduojame šią arbatą ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite 2 šaukštelius arbatos, užplikykite virintu, iki 95°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 3-5 min.

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Panašios prekės

Ulongas DA HONG PAO

nuo 4.80€

N

Ulongas RAUDONA UPĖ

nuo 3.60€

Ulongas LI SHAN

nuo 4.77€

TOP

Ulongas KEPINTAS

nuo 3.00€

Ulongas NR 8

nuo 3.55€

TOP

Klientai, įsigiję šią prekę taip pat pirko

TOP
TOP
TOP
TOP

Juodoji arbata GOLDEN MAO FENG

nuo 1.58€ 1.98€

TOP

Juodoji arbata SIKKIM TEMI FTGFOP

nuo 2.80€ 3.50€

TOP

Juodoji arbata GOLD ASSAM

nuo 1.84€ 2.30€

TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
-40%
TOP
N
N
TOP

Pieninis ulongas

nuo 2.75€

TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP

Juodoji arbata su MĖLYNĖMIS

nuo 1.18€ 1.48€

TOP
TOP

Ulongas NR 8

nuo 3.55€

TOP
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2020 UAB "Skonis ir kvapas"
ARBATOS GIDAS