0
prekių
Pirkti
TOP
Baltoji arbata PAI MU TAN

Pai Mu Tan - itin švelni ir šviesaus atspalvio, natūralaus vaisių skonio, pilkai žalsvų lapelių baltoji arbata. Pai Mu Tan taip pat žinoma kaip Baltasis bijūnas (White Peony), ji pagaminta iš sidabrinių pumpurelių ir pirmųjų dviejų lapelių nuo kiekvieno krūmo, surinktų ankstyvą pavasarį, kai lapeliai yra švelniausi. Ypač švelnaus, minkšto skonio ir aromato arbata gaivina.

Nuo 2.50€ 49.9 €/kg 0.25 €

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

Kaip ir visos baltosios arbatos, Pai Mu Tan yra tik minimaliai apdorojama: išdžiovinama saulėje iškart po surinkimo tam, kad būtų išlaikytų gaivų saldumą. Baltosios kiniškos arbatos pagaminama labai nedaug. Dažnai dėl savo subtiliai saldaus skonio ir sudėtinio medaus aromato lyginama su muskatiniais vynais.

Ši arbata tiks pradedantiems atrasti baltąsias arbatas, nes yra kiek ryškesnio skonio, nei jos subtili sesė Bai Hao Yin Zhen. Tinka derinti prie švelnaus skonio užkandžių.

 

baltoji kiniška arbata

Rekomenduojame arbatą PAI MU TAN ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite kaupiną valgomąjį šaukštą (~3g) arbatos, užplikykite virintu, iki 80°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 2-3 min.

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Panašios prekės

TOP
TOP
TOP

Klientai, įsigiję šią prekę taip pat pirko

Ulongas DA HONG PAO

nuo 4.00€

TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2020 UAB "Skonis ir kvapas"
ARBATOS GIDAS