0
prekių
Pirkti
Baltoji arbata BAI HAO YIN ZHEN

Subtilaus aromato, išraiškingo skonio baltoji arbata gurmanams. Gaminama vien iš arbatos pumpurėlių - pačių jauniausių, švelniausių, minkščiausių arbatos lapelių. Kruopščiai rankomis apdorojama arbata, pasak legendos, jaunų mergelių auksinėmis žirklutėmis skinama auštant, tik kartą metuose. Ši sidabriškai baltų lapelių „Imperatoriškoji“ arbata puikiai atgaivina ir maloniai nuteikia visai dienai.

Nuo 5.67€ 189 €/kg 0.94 €

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

Baltosios arbatos - mažiausiai apdorojimo reikalaujančios arbatos. Nuskinti ir išdžiovinti (esant tinkamoms oro sąlygoms - tiesiog saulėje) - tai viskas, ką reikia padaryti gaminant baltąją arbatą. Savo paprastumu baltoji arbata ragautoją per žingsnį priartina prie arbatos laukų.

Dėl lengvos savaiminės oksidacijos jos švelnesnės nei daugelis žaliųjų arbatų, kurios vos nuskynus yra pakaitinamos, kad būtų sustabdytas oksidacijos procesas ir lapelis išlaikytų savo žalią spalvą ir "žalias" skonio natas. Baltosios arbatos idealiai tinka mėgstantiems lengvesnius, švelnesnius, subtilius skonius.

 

baltoji kiniška arbata

Rekomenduojame arbatą BAI HAO YIN ZHEN ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite 2-3 arbatinius šaukštelius arbatos, užplikykite virintu, iki 80°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 2-3 min.

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Panašios prekės

TOP
TOP
TOP

Klientai, įsigiję šią prekę taip pat pirko

TOP
TOP
TOP
TOP
TOP

Vaisinė arbata SWEET MIX

nuo 1.05€ 1.50€

Vaisinė arbata ROD GROD

nuo 1.26€ 1.80€

TOP

Ulongas NR 8

nuo 3.55€

TOP

Bambukų arbata

nuo 1.20€

TOP
TOP
TOP
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2020 UAB "Skonis ir kvapas"
ARBATOS GIDAS