Baltoji arbata PAI MU TAN

2,75 €
Pakuotės dydis
Kiekis

Pai Mu Tan - itin švelni ir šviesaus atspalvio, natūralaus vaisių skonio, pilkai žalsvų lapelių baltoji arbata. Pai Mu Tan taip pat žinoma kaip Baltasis bijūnas (White Peony), ji pagaminta iš sidabrinių pumpurelių ir pirmųjų dviejų lapelių nuo kiekvieno krūmo, surinktų ankstyvą pavasarį, kai lapeliai yra švelniausi. Ypač švelnaus, minkšto skonio ir aromato arbata gaivina.

Aprašymas

Kaip ir visos baltosios arbatos, Pai Mu Tan yra tik minimaliai apdorojama: išdžiovinama saulėje iškart po surinkimo tam, kad būtų išlaikytų gaivų saldumą. Baltosios kiniškos arbatos pagaminama labai nedaug. Dažnai dėl savo subtiliai saldaus skonio ir sudėtinio medaus aromato lyginama su muskatiniais vynais.

Ši arbata tiks pradedantiems atrasti baltąsias arbatas, nes yra kiek ryškesnio skonio, nei jos subtili sesė Bai Hao Yin Zhen. Tinka derinti prie švelnaus skonio užkandžių.

Rekomenduojame arbatą ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite kaupiną valgomąjį šaukštą (~3g) arbatos, užplikykite virintu, iki 80°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 2-3 min.

Savybė Reikšmė
Arbatos regionas Kinija
Poveikis Tonizuoja
Dominuojantis aromatas Gėlės/žolelės

baltoji kiniška arbata

Mūsų gidai

Susipažink iš arčiau

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą