Japoniška matcha arbata CEREMONIAL PREMIUM, 30g

29,90 €
Kiekis

Aukščiausios kokybės matcha arbata iš piečiausios Japonijos salos- Kyushu. Premium kokybės ceremonijų matcha, iki subtiliausios frakcijos sumalta granito girnomis. Reikli paruošimui, vos salsva, švelni, ypatinga ir įsimenanti.

Aprašymas

Matcha – tai švieži arbatos pumpurėliai ir lapeliai, sutrinti į miltelius. Daugiau nei 800 metų Zen budistų vienuoliai naudoja šią arbatą meditacijų metu. Vienuoliai tiki, jog matcha arbata praskaidrina mintis, subalansuoja procesus, vykstančius mūsų kūne ir sieloje. Atrodo, ką bendro gali turėti mūsų greitų apsukų kasdienybė su vienuolių budistų meditacijomis. Bet geriau pagalvojus, ne tokie mes ir skirtingi: mažai miegame, dirbame protinius darbus, mums svarbu susikaupti net ties monotoniškomis užduotimis.

Matcha arbatai gaminti naudojami tik jauniausi ir šviežiausi arbatlapiai, užauginti šešėlyje nuo kaitrios saulės paslėptuose arbatos soduose. Arbatlapiai akmeninių girnų pagalba sutrinami į smulkius miltelius.

Matcha arbata unikali ir savo paruošimo būdu. Į miltelius sutrinta arbata bambukinės šluotelės pagalba išplakama vandenyje. Geriant matcha, į virškinimo traktą kartu su arbatlapių ištrauka pakliūna ir smulkiai sumalti arbatlapiai.


Rekomenduojame arbatą ruošti taip: pusę arbatinio šaukštelio matcha miltelių užpilti 70 ml šilto vandens (60 ºC) ir plakti bambukine šluotele tol, kol miltukai tolygiai pasiskirsys vandenyje, o paviršiuje susidarys graži puta.

Savybė Reikšmė
Arbatos regionas Japonija
Poveikis Stipriai tonizuoja
Dominuojantis aromatas Gėlės/žolelės
Skonio pojūtis Umami
Svoris 0.03 kg

Susiję straipsniai

Mūsų gidai

Susipažink iš arčiau

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą