Juodoji NEPALO arbata SANDAKPHU GOLD

7,00 €
Pakuotės dydis
Kiekis

Ypatingai kvapni juodoji arbata iš Nepalo Sandakphu arbatos laukų. Arbatos skonis - tobula simfonija. Skambiausios jos natos: vaisių ir lauko gėlių aromatų derinys. Tai ryškaus charakterio, subalansuoto skonio arbata su ilgai juntamu poskoniu. Sandakphu regione arbatkrūmiai auga nedideliuose vietinių žmonių soduose. Arbata auginama ir apdorojama vien rankų darbo pagalba. Jos pagaminama itin mažai, todėl kaina paprastai yra aukšta. Tačiau kainą nustelbia malonumas, kuris užlieja kūną ir sielą mėgaujantis šią nepaprasta ir itin reta arbata.

Aprašymas

Rekomenduojame arbatą ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite 3g arbatos, užplikykite 200 ml virintu, iki 95°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 3-5 min.

Savybė Reikšmė
Arbatos regionas Nepalas
Poveikis Tonizuoja
Dominuojantis aromatas Gėlės/žolelės

Šaltiniai

Ieškantiems išskirtinių dalykų ir vertinantiems natūralų, gyvą arbatos skonį – išskyrėme „Šaltinių“ liniją. „Šaltinių“ arbatas mes perkame tiesiai iš arbatos sodų ir žmonių, ją auginančių: jos šviežios, atskleidžia grynos arbatos skonių ir kvapų įvairovę, yra tradicinės savo regionui.

Su jais atsirinkome „Šaltinių“ arbatas: natūralias ir autentiškas. „Šaltinių“ arbatos skirtos Jums: reikliems kokybei ir norintiems pažinti pačias arbatos ištakas. Esame išgėrę ne vieną puodelį arbatos išgėrę kartu su arbatos meistrais tikrai žinome, kiek darbo ir meilės sudėta į šiuos kvapnius lapelius.

Arbatos gimtinė – Rytų kraštai. Apie žmogų, sklidiną ramybės ir išminties, Rytuose sakoma: „arbata jame“. Keliaudami mes ieškome arbatos sodų ir būtent tokių – arbatos sklidinų – žmonių.

Kitos šio gamintojo prekės

Mūsų gidai

Susipažink iš arčiau

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą