Juodoji NEPALO arbata HIMALAYAN HANDROLLED

8,70 €
Pakuotės dydis
Kiekis

Unikali arbata. Viso jos paruošimo metu naudojamas tik rankų darbas. Arbata spalva primena žaliąją arbatą ar švelnų ulongą, tačiau skonis - stiprios vytintos juodosios arbatos. Jos tėvynė - Jasbirey, Nepalas. Gėrimo aromatas itin ryškus - laukinių gėlių ir orchidėjų. Skonis malonus, ilgai užsiliekantis gomuryje.

Šios arbatos partijos geriausias iki galiojimas yra 2024 01 04.

Aprašymas

Rekomenduojame arbatą ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite 3g arbatos, užplikykite 200 ml virintu, iki 95°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 3-5 min.

Savybė Reikšmė
Arbatos regionas Nepalas
Poveikis Tonizuoja
Dominuojantis aromatas Gėlės/žolelės

juodoji Nepalo arbata


Šaltiniai

Ieškantiems išskirtinių dalykų ir vertinantiems natūralų, gyvą arbatos skonį – išskyrėme „Šaltinių“ liniją. „Šaltinių“ arbatas mes perkame tiesiai iš arbatos sodų ir žmonių, ją auginančių: jos šviežios, atskleidžia grynos arbatos skonių ir kvapų įvairovę, yra tradicinės savo regionui.

Su jais atsirinkome „Šaltinių“ arbatas: natūralias ir autentiškas. „Šaltinių“ arbatos skirtos Jums: reikliems kokybei ir norintiems pažinti pačias arbatos ištakas. Esame išgėrę ne vieną puodelį arbatos išgėrę kartu su arbatos meistrais tikrai žinome, kiek darbo ir meilės sudėta į šiuos kvapnius lapelius.

Arbatos gimtinė – Rytų kraštai. Apie žmogų, sklidiną ramybės ir išminties, Rytuose sakoma: „arbata jame“. Keliaudami mes ieškome arbatos sodų ir būtent tokių – arbatos sklidinų – žmonių.

Kitos šio gamintojo prekės

Susiję straipsniai

Mūsų gidai

Susipažink iš arčiau

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą