Žalios Pu Erh arbatos plokštė/lizdas (100g)

13,03 €
Kiekis

Pu Erh arbata - tai specifinio, kiek neįprasto skonio, fermentuota arbata, fermentacijos proceso metu įgaunanti šiltų žemės, medžio, tamsių vaisių aromatų, tirštą, sunkų kūną. Kilusi iš Kinijos Junanio provincijos Pu Erh regiono, šio nepaprasto skonio arbata turi gausų gerbėjų būrį ir savą, šiuolaikinę mitologiją.

Aprašymas

Rekomenduojame YUNNAN PU ERH arbatą ruošti taip: peiliu ar tiesiog pirštais atlaužkite maždaug piliulės dydžio arbatos gabalėlį, įdėkite į pašildytą puodelį, užplikykite virintu, iki 95°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 3-5 min.


Arbata suspausta į "lizdus" - toucha. Presuota arbata - sena tradicija, anksčiau leisdavusi arbatą patogiau gabenti ir sandėliuoti. Gali būti presuojama įvairiomis formomis. Tai nėra vien tik pu-erh arbatai būdinga savybė, presuojamos gali būti ir kitos arbatos. Tačiau būtent presuotoje formoje natūraliai "nokinamas" žaliasis pu-erhas, todėl tai svarbi žaliojo pu-erho gamybos dalis.

Prekė detaliau
Savybė Reikšmė
Regionas Kinija
Poveikis Tonizuoja
Sudedamosios dalys

pu-erh arbata

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statisniais ir rinkodaros tikslais šioje sveitainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti ir/ar ištrinti, pakeisdami nustatymus savo interneto naršyklėje. Daugiau informacijos apie slapukus rasite čia

Jūsų užsakymais
rūpinasi: