Pieniškas šokoladas su migdolais SIMON COLL, 200g

6,99 €
Kiekis

Tobulas derinys: kruopščiai atrinkti Katalonijos migdolai ir kreminis, švelnus pieniškas šokoladas. 32% kakavos.

Aprašymas

Ispanų šokolado gamintojas, pirmąją manufaktūrą įkūręs 1840 m. Dabar jau šeštoji Coll karta rūpinasi tradicijų išlaikymu ir modernizacija, gamybos proceso metu pasirūpindami kiekvienu žingsniu: nuo kruopštaus rūšinių pupelių atsirinkimo iki receptūrų kūrimo, šokolado liejimo ir skoningo įpakavimo.


Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, 12-20°C temperatūroje.

Savybė Reikšmė
Tinka Dovanoms
Svoris 0.2 kg

cukrus, migdolų riešutai (25%), kakavos sviestas, nenugriebto pieno milteliai, kakavos masė, emulsiklis (sojų lecitinas), kvapioji medžiaga (vanilė). Kakavos sausųjų medžiagų ne mažiau kaip 32%, pieno sausųjų medžiagų - ne mažiau kaip 20 %. Sudėtyje gali būti pieno ir riešutų pėdsakų.


100 g maistinė ir energetinė vertė: 2404 kJ/ 576 kcal, baltymų 10 g, angliavandenių 42 g iš kurių cukrūs 39 g, riebalų 41 g iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 18g, skaidulinių medžiagų 0 g, druskos (Na) 0,2 g.


Simon Coll

Ispanų šokolado gamintojas, pirmąją manufaktūrą įkuręs 1840 m. Dabar jau šeštoji Coll karta rūpinasi tradicijų išlaikymu ir modernizacija, gamybos proceso metu pasirūpindami kiekvienu žingsniu: šokoladas fabrike Sant Sadurni gaminamas „nuo pupelės iki plytelės

Kitos šio gamintojo prekės

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą