Pieninis šokoladas SIMON COLL 200 g

3,99 €
Kiekis

32% pieninis šokoladas. Ypač švelnios tekstūros.

Simon Coll - ispanų šokolado gamintojas, pirmąją manufaktūrą įkūręs 1840 m. Dabar jau šeštoji Coll karta rūpinasi tradicijų išlaikymu ir modernizacija, gamybos proceso metu pasirūpindami kiekvienu žingsniu: nuo kruopštaus rūšinių pupelių atsirinkimo iki receptūrų kūrimo, šokolado liejimo ir skoningo įpakavimo.

Aprašymas

Sudedamosios dalys: cukrus, kakavos sviestas, nenugriebto PIENO milteliai, kakavos masė, emulsiklis (SOJŲ lecitinas), kvapioji medžiaga (vanilė). Kakavos sausųjų medžiagų ne mažiau kaip 32%. PIENO sausųjų medžiagų ne mažiau kaip 20%. Sudėtyje gali būti RIEŠUTŲ pėdsakų. 

100 g maistinė ir energinė vertė: 568 kJ / 2369 kcal, baltymų 7 g, angliavandenių 54 g, iš kurių cukrūs 52 g, riebalų 36 g iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 23 g, skaidulinių medžiagų 0 g, druskos (Na) 0,25 g.

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, 12-20°C temperatūroje.

Savybė Reikšmė
Tinka Desertų gamybai
Svoris 0.2 kg

Simon Coll

Ispanų šokolado gamintojas, pirmąją manufaktūrą įkuręs 1840 m. Dabar jau šeštoji Coll karta rūpinasi tradicijų išlaikymu ir modernizacija, gamybos proceso metu pasirūpindami kiekvienu žingsniu: šokoladas fabrike Sant Sadurni gaminamas „nuo pupelės iki plytelės

Kitos šio gamintojo prekės

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą