Kavos pupelės illy ARABICA SELECTION BRASILE, 250 g

9,99 €
Kiekis

Stipraus skonio, karamelės ir šokolado natos.

Brazilija yra daugiausiai arabikos pagaminanti šalis pasaulyje. Čia kava auginama pietryčių aukštikalnėse, kur vienas kitą keičiantys sausasis ir drėgnasis sezonai sukuria idealų klimatą auginti kavai.

Aromatas intensyvus ir apgaubiantis. Tirštas, aksominis gėrimas. Netikėtą salsvumą ir savitas šokoladines natas paryškina karamelės ir skrudintos duonos užuominos.

Savybė Reikšmė
Dominuojantis aromatas Šokoladas / karamelė
Skonio pojūtis Saldus
Skrudinimo lygis Vidutinis
Pupelių tipas Vieno regiono
Skonio intensyvumas Intensyvus / Sodrus
Svoris 0.25 kg

illy

illy kava - unikalus mišinys, pagamintas iš 9 aukščiausios kokybės 100% arabica kavos rūšių. Išskirtinės kavos savybės – nepaprastas skonis ir aukšta kavos kokybė, kurią garantuoja patikrintos kavos auginimo tradicijos, dėmesingumas bei atsidavimas.

Autentiška itališka kava, nepriekaištingai suderinta, vientisa, subalansuota, turtingo ir nekartaus poskonio – idealiai tinkanti visiems kavos aparatams.

illy kava kuriama tiems, kurie vertina grožį ir skonį, dar geriausius jų derinius iš to, ką šiandien galima išgauti jungiant  kavos prigimtį, sukurtą gamtos, technologijas ir meną, jūsų išlavintiems pojūčiams besiskleidžiančius kasdien.

Kitos šio gamintojo prekės

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą