0
prekių
Pirkti
TOP
Juodoji YUNNAN PU ERH TUOCHA arbata lizdeliais

Pu Erh arbata - tai specifinio, kiek neįprasto skonio, fermentuota arbata, fermentacijos proceso metu įgaunanti šiltų žemės, medžio, tamsių vaisių aromatų, tirštą, sunkų kūną. Kilusi iš Kinijos Junanio provincijos Pu Erh regiono, šio nepaprasto skonio arbata turi gausų gerbėjų būrį ir savą, šiuolaikinę mitologiją.

Nuo 1.50€ 29.9 €/kg 0.15 €

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

Tai – „Šaltinių“ linijos arbata. Šias arbatas skiriame ieškantiems išskirtinių dalykų ir vertinantiems natūralų, gyvą arbatos skonį. „Šaltinių“ arbatas mes perkame tiesiai iš arbatos sodų ir žmonių, ją auginančių: jos šviežios, atskleidžia grynos arbatos skonių ir kvapų įvairovę ir yra tradicinės savo regionui.

Ši arbata auga ir bręsta Junanyje, pu-erh tėvynėje. Junanis - marga, žaliuojanti pietvakarių Kinijos provincija, laikoma arbatos (tiek augalo, tiek gėrimo) gimtine. Arbata čia - ir kasdienis pietų pertraukos gėrimas tiesiog iš stiklinės, ir aukštosios kultūros dalis, įmantriai pateikiama arbatos meistro. Arbata suspausta į "lizdelius" (toucha) - nedidelę, arbatinio vertės arbatos porciją. Presuota arbata - sena tradicija, senais laikais leisdavusi arbatą patogiau gabenti ir sandėliuoti.

 

 

pu-erh arbata. 

Rekomenduojame YUNNAN PU ERH TOUCHA arbatą ruošti taip: į pašildytą arbatinį įdėkite arbatos lizdelį, užplikykite virintu, iki 95°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 3-5 min. Kad arbata neapkarstų, arbatlapius geriau išimti ar nukošti.

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Panašios prekės

Pu-erh QUEEN arbata

nuo 3.00€

TOP
TOP

Pu-erh arbata YUNNAN PU ERH

nuo 0.95€ 1.35€

TOP

Klientai, įsigiję šią prekę taip pat pirko

TOP
TOP
TOP

Arbatos knyga

11.90€

TOP

Pu-erh arbata YUNNAN PU ERH

nuo 0.95€ 1.35€

TOP
TOP
TOP

Pu-erh QUEEN arbata

nuo 3.00€

TOP
TOP
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2020 UAB "Skonis ir kvapas"
ARBATOS GIDAS