ŠALTINIAI arbatų rinkinys HIMALAJŲ AUKŠTIKALNIŲ ARBATOS

45,95 €
Kiekis

Himalajų arbatų rinkinį sudaro trys juodosios arbatos: "Skonio ir kvapo" DARJEELING FTGFOP1 iš Darjeelinge, Indijoje vešančių sodų, HIMALAYAN HANDROLLED ir KANYAM SFTGFOP iš sodų Nepalo aukštikalnėse. Himalajų kalnyne arbatkrūmiai auga ypatingomis sąlygomis: didelis aukštis virš jūros lygio, grynas, itin šviežias oras, toli pramonė ir didieji keliai, daug saulės. Lapeliai čia bręsta lėtai, lėta branda sukuria labai kompleksiškus, harm

Aprašymas

Arbatos gimtinėje Rytuose apie žmogų, sklidiną ramybės ir išminties, sakoma „arbata jame“. Išminties moko gyvenimas, o ramybės galite pasisemti iš tikros arbatos puodelio. Užuoskite tolimų kraštų orą ir dirvožemio aromatą, ragaudami atpažinkite arbatkrūmių charakterį, skynėjo rankų lengvumą ir arbatos meistro išmonę. "Šaltinių" linijos arbatos atkeliauja tiesiai iš arbatos sodų, jose atsiskleidžia kokybiškiausios arbatos skonių ir kvapų subtilybės. Mes lydime arbatą nuo sodų iki puodelio, kaskart įsitikindami, kad JŪSŲ gėrimas yra TOKS PATS kokybiškas.

Savybė Reikšmė
Ieškantiems derinių Arbatos rinkiniai
Svoris 0.165 kg

Šaltiniai

Ieškantiems išskirtinių dalykų ir vertinantiems natūralų, gyvą arbatos skonį – išskyrėme „Šaltinių“ liniją. „Šaltinių“ arbatas mes perkame tiesiai iš arbatos sodų ir žmonių, ją auginančių: jos šviežios, atskleidžia grynos arbatos skonių ir kvapų įvairovę, yra tradicinės savo regionui.

Su jais atsirinkome „Šaltinių“ arbatas: natūralias ir autentiškas. „Šaltinių“ arbatos skirtos Jums: reikliems kokybei ir norintiems pažinti pačias arbatos ištakas. Esame išgėrę ne vieną puodelį arbatos išgėrę kartu su arbatos meistrais tikrai žinome, kiek darbo ir meilės sudėta į šiuos kvapnius lapelius.

Arbatos gimtinė – Rytų kraštai. Apie žmogų, sklidiną ramybės ir išminties, Rytuose sakoma: „arbata jame“. Keliaudami mes ieškome arbatos sodų ir būtent tokių – arbatos sklidinų – žmonių.

Kitos šio gamintojo prekės

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą