Baltoji arbata WILD TEA TREE YIN ZHEN

3,50 €
Svoris
Kiekis

Itin reta, rankomis gaminta laukinio arbatmedžio baltoji arbata. Švelnaus kūno, salsva, kvepianti džiovintais vaisiais ir medžio žieve. Šis įstabus arbatmedis auga Jing Gu apygardoje, Junanio provincijos pietuose. Vienas arbatmedis užaugina labai ribotą skaičių lapelių, todėl ši arbata yra itin reta. Skirta išskirtinės arbatos mėgėjams, vertinantiems gilias tradicijas ir subtilius skonio niuansus.

Aprašymas

Rekomenduojame arbatą WILD TEA TREE YIN ZHEN ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite 2-3 arbatinius šaukštelius arbatos, užplikykite virintu, iki 80°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 2-3 min.


Baltosios arbatos - mažiausiai apdorojimo reikalaujančios arbatos. Nuskinti ir išdžiovinti (esant tinkamoms oro sąlygoms - tiesiog saulėje) - tai viskas, ką reikia padaryti gaminant baltąją arbatą. Savo paprastumu baltoji arbata ragautoją per žingsnį priartiną prie arbatos laukų.

Dėl lengvos savaiminės oksidacijos jos švelnesnės nei daugelis žaliųjų arbatų, kurios vos nuskynus yra pakaitinamos, kad būtų sustabdytas oksidacijos procesas ir lapelis išlaikytų savo žalią spalvą ir "žalias" skonio natas. Baltosios arbatos idealiai tinka mėgstantiems lengvesnius, švelnesnius, subtilius skonius.

Prekė detaliau
Savybė Reikšmė
Regionas Kinija
Poveikis Tonizuoja
Sudedamosios dalys

baltoji kiniška arbata

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą