0
prekių
Pirkti
Baltoji arbata WILD TEA TREE YIN ZHEN

Itin reta, rankomis gaminta laukinio arbatmedžio baltoji arbata. Švelnaus kūno, salsva, kvepianti džiovintais vaisiais ir medžio žieve. Šis įstabus arbatmedis auga Jing Gu apygardoje, Junanio provincijos pietuose. Vienas arbatmedis užaugina labai ribotą skaičių lapelių, todėl ši arbata yra itin reta. Skirta išskirtinės arbatos mėgėjams, vertinantiems gilias tradicijas ir subtilius skonio niuansus.

Nuo 3.50€ 175 €/kg 0.88 €

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

Baltosios arbatos - mažiausiai apdorojimo reikalaujančios arbatos. Nuskinti ir išdžiovinti (esant tinkamoms oro sąlygoms - tiesiog saulėje) - tai viskas, ką reikia padaryti gaminant baltąją arbatą. Savo paprastumu baltoji arbata ragautoją per žingsnį priartiną prie arbatos laukų.

Dėl lengvos savaiminės oksidacijos jos švelnesnės nei daugelis žaliųjų arbatų, kurios vos nuskynus yra pakaitinamos, kad būtų sustabdytas oksidacijos procesas ir lapelis išlaikytų savo žalią spalvą ir "žalias" skonio natas. Baltosios arbatos idealiai tinka mėgstantiems lengvesnius, švelnesnius, subtilius skonius.

 

baltoji kiniška arbata

Rekomenduojame arbatą WILD TEA TREE YIN ZHEN ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite 2-3 arbatinius šaukštelius arbatos, užplikykite virintu, iki 80°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 2-3 min.

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Panašios prekės

TOP
TOP
TOP

Klientai, įsigiję šią prekę taip pat pirko

TOP
TOP
TOP
TOP
TOP

Matė EXOTIC DREAM

nuo 1.50€

TOP
TOP
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2020 UAB "Skonis ir kvapas"
ARBATOS GIDAS