Juodoji arbata KANYAM SFTGFOP

4,97 €
Pakuotės dydis
Kiekis

Kanyam Tea sodą Himalajų aukštikalnėse, Nepale įveisė arbatos meistras, užaugęs paslaptingoje Sikkimo karalystėje. Sikkimas garsėjo juodąja arbata, meistras garsiosios arbatos gamybos paslaptis perkėlė į Nepale puoselėjamus sodus. Taip gimė įsimintinoji KANYAM SFTGFOP arbata.

Raidės SFTGFOP arbatos, kurią atrinkome, varde – epitetai, nusakantys pačią aukščiausią juodosios arbatos kokybę. Paruoštas gėrimas rusvai auksinis, dvelkia gėlių ir vaisių natomis, kalnų gaiva ir stiprybe.

Aprašymas

Juodosios arbatos KANYAM SFTGFOP kilmės istorija labai įdomi: juodoji SIKKIM‘o arbata yra labai reta ir išskirtinė, šiandien auginama vos dviejuose buvusios Sikkimo karalystės soduose, Himalajų aukštikalnėse. Arbatos meistras, puoselėjantis KANYAM arbatą, gimė ir augo paslaptingoje Sikkimo karalystėje, čia augdamas išmoko ypatingosios Sikkim arbatos gaminimo paslapčių, o persikėlęs į Nepalą, jame įveisė Kanyam Tea sodą. Šiame sode klimato sąlygos labai panašios į Sikkim‘o klimatą, o arbatos auginimo ir ruošimo technologiją meistras atsinešė iš gimtojo Sikkim‘o, kuris dabar yra administracinis Indijos vienetas.

Ypatingą arbatos skonį lemia daug veiksnių: dideliame aukštyje įsikūrę arbatos sodai (1500 – 2000 metrai virš jūros lygio), pakankamas kritulių kiekis, turtingas Himalajų kalnų dirvožemis, aplinkinė augmenija – viskas prisideda prie išskirtinio arbatos skonio ir kvapo.

Paruošta juodoji arbata KANYAM SFTGFOP puodelyje auksinės spalvos, lengvo „gėliško“ ar vaisinio skonio ir aromato. Tai nėra stiprioji juodoji arbata. Dera su lengvais desertais, salotomis, riešutais. Ji energizuoja, kaip įprasta juodajai arbatai, lengvai išvaiko popiečio sunkumą ir apsnūdimą.

Rekomenduojame arbatą ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite 3g arbatos, užplikykite 200 ml virintu, iki 95°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 3-5 min.

Savybė Reikšmė
Arbatos regionas Nepalas
Poveikis Tonizuoja
Dominuojantis aromatas Vaisiai / gėlės
Arbatos tipas Natūrali
Arbatos forma Biri

Šaltiniai

Ieškantiems išskirtinių dalykų ir vertinantiems natūralų, gyvą arbatos skonį – išskyrėme „Šaltinių“ liniją. „Šaltinių“ arbatas mes perkame tiesiai iš arbatos sodų ir žmonių, ją auginančių: jos šviežios, atskleidžia grynos arbatos skonių ir kvapų įvairovę, yra tradicinės savo regionui.

Su jais atsirinkome „Šaltinių“ arbatas: natūralias ir autentiškas. „Šaltinių“ arbatos skirtos Jums: reikliems kokybei ir norintiems pažinti pačias arbatos ištakas. Esame išgėrę ne vieną puodelį arbatos išgėrę kartu su arbatos meistrais tikrai žinome, kiek darbo ir meilės sudėta į šiuos kvapnius lapelius.

Arbatos gimtinė – Rytų kraštai. Apie žmogų, sklidiną ramybės ir išminties, Rytuose sakoma: „arbata jame“. Keliaudami mes ieškome arbatos sodų ir būtent tokių – arbatos sklidinų – žmonių.

Kitos šio gamintojo prekės

Mūsų gidai

Susipažink iš arčiau

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą