Juodoji arbata EARL GREY, 15 vnt.

5,25 €
Kiekis

Tradicinė juodoji aromatinė arbata, išpopuliarėjusi D. Britanijoje karalienės Viktorijos laikais, išsiskiria gaiviu bei subtiliu skoniu, kurį suteikia natūralus bergamočių aliejus, spaudžiamas iš rūgščių citrusinių vaisių žievelės. Ši arbata itin mėgstama ne tik klasikinių skonių mėgėjų ar nearomatizuotas juodąsias arbatas mėgstančių, bet ir ieškantiems gaivesnių aromatų. Populiariausia mūsų juodoji arbata tonizuoja, padeda susikaupti bei išlaikyti dėmesį, kai to labiausiai reikia.

Aprašymas

Geriant birią arbatą ritualo džiugesį gali slopinti kimbančių, šlapių arbatžolių iškrapštymas iš tinklelio, puodelio ar arbatinuko. O ir norint pasimėgauti kokybiška biria arbata dažnai reikia skirti tam kiek daugiau laiko bei dėmesio.

Biri arbata šilkinėse piramidėse – kokybiška, nesmulkinta ir puikiai atpažįstama jūsų skonių receptorių. Tokia pati, kaip arbatos parduotuvėje.

Patogus pasirinkimas pasiimti kokybišką arbatos puodelį važiuojant automobiliu, vaikščiojant parko takais, laukiant autobuso stotelėje ar įdėti vaikams į mokyklą.

Rekomenduojame arbatą ruošti taip: piramidę užplikykite 450 ml, iki 95°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 3-5 min.

Savybė Reikšmė
Arbatos regionas Kelių regionų
Poveikis Tonizuoja
Dominuojantis aromatas Citrusiniai vaisiai
Svoris 0.45 kg

Susiję straipsniai

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą