Žaliosios arbatos ir matė mišinys su GUARANA

1,49 €
Pakuotės dydis
Kiekis

Arbatų mišinys, kuriame persipina skirtingų žemynų skoniai: subtilus, žolinis žaliosios arbatos, išraiškingas, medienos ir dūmo yerba mate ir saldus, kiek vaisiškas – guaranos. Žaliosios arbatos ir matė mišinys su guarana energizuoja, teikia žvalumo, yra puikus „akių atmerkėjas“.

Aprašymas

Žaliosios arbatos ir matė mišinys su GUARANA – tonizuojanti arbata, kuri po šiltojo sezono atostogų energizuos grįžtančius į mokslus ir į darbus. Žalioji arbata, šio arbatos mišinio pagrindas, yra lengva, žoliška, švelni. Ji subalansuoja ir „palengvina“ matės skonį. Arbata, kurią geriau gerti ryte arba per pietus – ji tonizuos, padės atsibusti ir nusiteikti darbingai dienai. Tad reikėtų jos vengti vakare – dėl nemažo kofeino kiekio ji gali būti „per stipri“ ir trukdyti užmigti.

 

Guaranos ekstraktas gaminamas iš Brazilijoje augančio vijoklio uogų. Iš skrudintų guaranos sėklų išgautas ekstraktas dar iki Kolumbui atrandant Ameriką buvo vartojamas gydomiesiems gėrimams gaminti dėl jo stimuliuojančio, tonizuojančio, afrodiziakams prilygstančio poveikio bei gebėjimo saugoti virškinamąjį traktą. Guaranoje gausu kofeino, teobromino ir taninų. Teigiama, jog guarana padeda mažinti nuovargio jausmą, gerina nuotaiką ir atmintį, mažina miego poreikį ir didina ištvermę. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad žmonės, vartojantys guaraną, geriau ir greičiau atlieka testus, taikomus tiriant protinę veiklą, padaro juose mažiau klaidų.

 

Šis arbatos mišinys patiks žaliosios arbatos mėgėjams bei tiems, kurie nori susipažinti su mate – tai nebus „tikroji“ matė, o greičiau – neįpareigojanti, maloni pažintis su Pietų Amerikos skonio natomis.

 

Sudedamosios dalys: žalioji arbata (70,6 %), yerba mate (Ilex paraguariensis) (18,5 %), mėta, citrininė verbena, sausas guaranos ekstraktas (0,1%), guaranos kvapioji medžiaga, natūralus mentolis. Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, sandarioje pakuotėje.

 

Rekomenduojamos arbatos paruošimo proporcijos - 200 ml | 3g | 80°C | 3-5 min.

Savybė Reikšmė
Arbatos regionas Kelių regionų
Poveikis Stipriai tonizuoja
Dominuojantis aromatas Augalinis / Žolės
Skonio pojūtis Saldus
Arbatos tipas Aromatinė
Arbatos forma Biri
Skonio intensyvumas Gaivus

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą