Žalioji arbata JASMINE DRAGON PEARL

3,80 €
Svoris
Kiekis

Jazmino žiedlapis, rankomis susuktas į jauną žaliosios arbatos lapelį, virsta aromatingu arbatos perlu. Tai - tradicinis, vienas seniausių aromatizavimo būdų. Taip suformuoti arbatos lapeliai - gražūs, lėtai skleidžiasi vandenyje, pamažu atiduodami ištraukai savo skonį ir kvapą. Todėl tuos pačius lapelius galima plikyti keletą kartų. Be to, puodeliui paruošti pakanka vos keleto perlų.

Aprašymas

Sudedamosios dalys: žalioji arbata, jazminų žiedlapiai 1%.

Rekomenduojame arbatą JASMINE DRAGON PEARL ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite pusę arbatinio šaukštelio (~3g) perlų, užplikykite virintu, iki 70°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 2-3 min. Galite plikyti keletą kartų. Kad arbata neapkarstų, arbatlapius geriau išimti ar nukošti.


Arbatos perlus puošia šviesios, beveik sidabriškos gijos. Jos rodo žaliosios arbatos lapelių jaunystę: arbatos pumpurėliai būna šviesūs ir padengti švelniu pūku. Šie pūkeliai arbatos ištraukai suteikia tirštumo, jauni lapeliai - saldumo.

Prekė detaliau
Savybė Reikšmė
Regionas Kinija
Poveikis Tonizuoja

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statisniais ir rinkodaros tikslais šioje sveitainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti ir/ar ištrinti, pakeisdami nustatymus savo interneto naršyklėje. Daugiau informacijos apie slapukus rasite čia

Jūsų užsakymais
rūpinasi: