Žalioji arbata 8 SHAOLIN LOBIAI

2,00 €
Svoris
Kiekis

Kiniškų arbatų mišinys, tokias įvairias ir skirtingas kiniškas arbatas sujungiantis į harmoningą visumą kartu su saldžių vaisių gabalėliais. Pavadintas išmintingų, ypač stiprios dvasios, ištvermingų Šaolinio vienuolių garbei, geriančių arbatą meditacijų metu. Skaičius 8 - begalybės ir amžinybės ženklas. Įgudęs arbatos mėgėjas sugebės atpažinti ir įvertinti 8 lobius, slypinčius arbatos puodelyje. Atraskite ir mėgaukitės.

Aprašymas

Sudedamosios dalys: žaliųjų Sencha, Gunpowder, Mini Tuo, Chun Mee, Chung Ching , baltųjų Snow Bud ir Pi Lo Chun arbatų mišinys, cukruoti anasasų gabaliukai, kvapiosios medžiagos, braškių gabaliukai, saulėgrąžų žiedai.

Rekomenduojame arbatą 8 SHAOLIN LOBIAI ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite 1-2 šaukštelius (~3g) arbatos, užplikykite virintu, iki 80°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 3-5 min. Kad arbata neapkarstų, arbatlapius geriau išimti ar nukošti.

Prekė detaliau
Savybė Reikšmė
Regionas Kinija
Poveikis Tonizuoja

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statisniais ir rinkodaros tikslais šioje sveitainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti ir/ar ištrinti, pakeisdami nustatymus savo interneto naršyklėje. Daugiau informacijos apie slapukus rasite čia

Jūsų užsakymais
rūpinasi: