Baltoji arbata FRIENDS FOREVER

2,30 €
Svoris
Kiekis

Baltoji Mao Feng arbata pagardinta vaisių gabaliukais, uogomis ir gėlių žiedlapiais. Nepretenzinga, lengvo, šiek tiek salstelėjusio skonio arbata su švelnia vaisių ir uogų nata poskonyje. Tinka gerti bet kuriuo paros metu ir visomis progomis. Šiltos arbatos puodelis padės pakilti virš kasdienių rūpesčių, pagyvins pokalbį draugų rate, suburs bičiulius.

Aprašymas

Rekomenduojame arbatą FRIENDS FOREVER ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite arbatinį šaukštelį arbatos, užplikykite virintu, iki 80°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 2-3 min.

Prekė detaliau
Savybė Reikšmė
Regionas Europa
Poveikis Tonizuoja
Sudedamosios dalys

baltoji arbata Mao Feng, cukruoti ananaso gabalėliai (ananasas, cukrus), cukruoti papajos gabalėliai (papaja, cukrus), cukruoti mango gabalėliai (mangai, cukrus), kvapiosios medžiagos, raudonieji serbentai, rožių žiedlapiai, žemuogių gabaliukai, jasminų žiedai, dedešvų žiedai, smiltyninio šlamučio žiedai.

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statisniais ir rinkodaros tikslais šioje sveitainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti ir/ar ištrinti, pakeisdami nustatymus savo interneto naršyklėje. Daugiau informacijos apie slapukus rasite čia

Jūsų užsakymais
rūpinasi: