Kavinukas MOKA 6puod.(juodas blizgus)

22,99 €
Kiekis

Autentiško, stilingo itališko dizaino Moka kavinukas, pagamintas iš kokybiško aliuminio. Ypač tvirtas bei lengvas, pasižymintis gera izoliacija ir sandarumu. Vienu kartu galima paruošti 6 espresso puodelius kavos. Talpa 360 ml.
Kavos ruošimas su Moka kavinuku kiekvieną kartą tampa savotišku ritualu, užtikrinančiu nepriekaištingą Jūsų mėgstamos kavos skonį!

Aprašymas

  • Išgaunamas ir užtikrinamas sodresnis, intensyvesnis kavos skonis
  • Tinkamas naudoti ant dujinės ir elektrinės viryklės
  • Netinkamas naudoti ant indukcinės viryklės
  • Kokybiškas, tvirtas ir patikimas korpusas
  • Patogios ir karščiui atsparios rankenėlės
  • Nerekomenduojama plauti indaplovėje

Savybė Reikšmė
Medžiaga Aliuminis
Talpa 250ml - 500ml
Stilius / Kultūra Modernu / šiuolaikiška
Svoris 0.571 kg

Pedrini

PEDRINI kelias prasidėjo dar 1942 m., kai Giuseppe Pedrini Italijoje, vietinėje metalo gamykloje išrado dviejų svirčių kamščiatraukį. Tai revoliucinis, išradingas įrankis, pakeitęs butelių atkimšimo įpročius kiekvienoje šeimoje ir visame pasaulyje.

Nuo to laiko pradėti gaminti indai, virtuvės reikmenų linijos ir kiti įrankiai, naudojami virtuvėje. Jau 2002 m. Pedrini patenka į Amerikos rinką, pristatydamas jai Wine&Bar liniją vynui ir kokteiliams, sukurtą bendradarbiaujant su žinomu gėrimų prekės ženklu. 

2019 m. pasaulį pasiekia dar vienas Pedrini atradimas – indukcinis Moka kavinukas. Kartu su išradimu užpatentuojama ir speciali technologija, dėka kurios jį galima naudoti ant indukcinės viryklės: išorę dengia nerūdijantis plienas, o jo vidus pagamintas iš aliuminio.

Kitos šio gamintojo prekės

Mūsų gidai

Susipažink iš arčiau

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą