Kavinukas FRENCH PRESS, 350 ml

18,90 €
Kiekis

Patogaus ir modernaus dizaino kavinukas, pagamintas iš borosilikatinio stiklo, su plieniniu dangteliu, atsparus aukštai temperatūrai. Tiks arbatai bei kavai gaminti.

Aprašymas

  • Borosilikatinis stiklas pasižymi aukštu cheminiu ir mechaniniu atsparumu, atsparus karščiui (iki 450 C) ir staigiam temperatūrų pokyčiui
  • Šis stiklas atsparus vandens, rūgšties, druskos tirpalams
  • Neišskiria jokių medžiagų, todėl tinka alergiškiems žmonėms
  • Borosilikatinis stiklas nesugeria spalvų ir kvapų

Savybė Reikšmė
Medžiaga Borosilikatinis stiklas
Talpa 250ml - 500ml
Stilius / Kultūra Modernu / šiuolaikiška
Svoris 0.571 kg

Pedrini

PEDRINI kelias prasidėjo dar 1942 m., kai Giuseppe Pedrini Italijoje, vietinėje metalo gamykloje išrado dviejų svirčių kamščiatraukį. Tai revoliucinis, išradingas įrankis, pakeitęs butelių atkimšimo įpročius kiekvienoje šeimoje ir visame pasaulyje.

Nuo to laiko pradėti gaminti indai, virtuvės reikmenų linijos ir kiti įrankiai, naudojami virtuvėje. Jau 2002 m. Pedrini patenka į Amerikos rinką, pristatydamas jai Wine&Bar liniją vynui ir kokteiliams, sukurtą bendradarbiaujant su žinomu gėrimų prekės ženklu. 

2019 m. pasaulį pasiekia dar vienas Pedrini atradimas – indukcinis Moka kavinukas. Kartu su išradimu užpatentuojama ir speciali technologija, dėka kurios jį galima naudoti ant indukcinės viryklės: išorę dengia nerūdijantis plienas, o jo vidus pagamintas iš aliuminio.

Kitos šio gamintojo prekės

Mūsų gidai

Susipažink iš arčiau

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą