DENSHIRO vyšnios žievės dėžutės arbatai, 150g

99,00 €
Kiekis

Kakunodate DENSHIRO gamina aukštos kokybės vyšnios žievės gaminius (kabazaiku) jau šešias kartas, nuo 1851 metų. DENSHIRO filosofija – gaminti autentiškus, ilgaamžiškus bei rafinuotus aksesuarus.

Aprašymas

Kabazaiku yra produktai pagaminti iš laukinių vyšnių žievės. Jie yra draugiški aplinkai dėl tradicinių apdirbimo metodų – nužievindami vyšnią specialistai užtikrina, kad žievė laikui bėgant ataugs, t.y. šių dėželių gamybai vyšnių kirsti nereikia. Meistrai kruopščiai rankomis apdirba kiekvieną žievės lakštą taip, kad jis įgautų bordinį žvilgesį.

Visi kabazaiku gaminiai yra rankų darbo. Dėžutės yra gaminamos katamono medienos formavimo metodu, kurio metu medžio lakštai ir vyšnios žievė apvyniojama aplink medinę cilindro formą ir lyginama su pakaitinta metaline mentele. Visos vienos arbatos dėžutės dalys yra gaminamos iš to pačio cilindro, todėl yra užtikrinamas sandarus uždarymas ir saugus arbatos laikymas. Iš vyšnios žievės pagamintos dėžutės taip pat palaiko reikiamą drėgmę, todėl jose laikoma arbata išlieka itin kokybiška.

Savybė Reikšmė
Medžiaga Varis
Talpa 100g - 200g
Stilius / Kultūra Japoniška klasika
Svoris 0.125 kg

Susiję straipsniai

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą