0
prekių
Pirkti
Žalioji arbata WHITE PEONY

Arbatos meistro  ruošiama Himalajų soduose, ši arbata labai savita. Sveiki, pilni lapeliai rankomis skinami nuo specialiai šiai arbatai skirtų arbatkrūmių ir meistro technologija brandinami mėnesį. Paruošta arbata švelni, vos salstelėjusi, su riešutų poskoniu.

 

Nuo 3.80€ 94.9 €/kg 0.47 €

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

Ieškantiems išskirtinių dalykų ir vertinantiems natūralų, gyvą arbatos skonį išskyrėme „Šaltinių“ arbatas. Jas mes perkame tiesiai iš arbatos sodų ir žmonių, jas auginančių: jos šviežios, atskleidžia grynos arbatos skonių ir kvapų įvairovę ir yra tradicinės savo regionui.          Arbatos gimtinė – Rytų kraštai. Apie žmogų, sklidiną ramybės ir išminties, Rytuose sakoma: „arbata jame“. Keliaudami mes ieškome arbatos sodų ir būtent tokių – arbatos sklidinų – žmonių. Su jais atsirinkome „Šaltinių“ arbatas: natūralias ir autentiškas. “Šaltinių” arbatos skirtos Jums: reikliems kokybei ir norintiems pažinti pačias arbatos ištakas. Ne vieną puodelį arbatos išgėrę kartu su arbatos meistrais tikrai žinome, kiek darbo ir meilės sudėta į šiuos kvapnius lapelius.

NEPALAS, ILAM REGIONAS. Šią arbatą vežamės iš Nepalo, iš arbatos manufaktūros, įsikūrusios po Sandakphu kalno viršūne. Tai – jungtinė vietos ūkininkų iniciatyva organiškai auginti arbatą ir gaminti išskirtines arbatos rūšis. Pietų Himalajų klimatas ir dirva Sandakhpu arbatoms suteikia ypatingą muskatinių vynuogių prieskonį.

Palyginus jauni Nepalo arbatos sodai driekiasi Himalajų kalnuose, netoli sienos su garsiuoju Darjeeling‘o regionu Indijoje. Iš Jasbirey kaimelio, kuriame dviejų tūkstančių metrų aukštyje įsikūrę arbatos meistrai, matyti aukščiausia Ilam regiono viršūnė – Sandakhpu. Sandakphu arbatos – tai jungtinė gyvenvietės ūkininkų iniciatyva organiškai auginti kokybišką arbatą ir gaminti išskirtines arbatos rūšis.

Sandakphu arbatos meistras mėgsta eksperimentuoti, kiekvienam arbatkrūmių tipui, kiekvieno sodo ar derliaus arbatai ieškodamas tinkamiausio būdo skoniui išryškinti, neapsiribodamas Nepalui tradicinėmis juodosiomis arbatomis.

Sandakphu sodai su garsiuoju Darjeelingo regionu dalinasi ne tik Sandakphu kalną,– klimatas ir dirva taip pat labai panašūs. Sandakhpu soduose arbatkrūmiai gana jauni, – iš jų lapelių gaminamos arbatos skonis ir aromatas ryškesni.

Sandakphu arbatų įkvėpėjas ir meistras – Chandra Bhushan Subba: „Gamindami arbatą, laikomės keturių pagrindinių principų: pagarba gamtai, pagarba žmogui, teisingas ir aiškus gamybos procesas ir kokybė.“

žalioji Nepalo arbata

Rekomenduojame arbatą WHITE PEONY ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite 2-3 arbatinius šaukštelius arbatos, užplikykite virintu, iki 70°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 2-3 min. Kad arbata neapkarstų, arbatlapius geriau išimti ar nukošti.

0 Atsiliepimų

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Panašios prekės

Žalioji arbata SLYVA

nuo 1.95€

TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
N

Klientai, įsigiję šią prekę taip pat pirko

TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
-20%
-20%
-20%
TOP
TOP
TOP
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2020 UAB "Skonis ir kvapas"
ARBATOS GIDAS