0
prekių
Pirkti
TOP
Žalioji arbata JAPAN GYOKURO

„Šešėlių arbata”: ypatinga, prabangi japonų arbata, auginama pavėsyje, taip suteikiant arbatai išskirtinį, baltymingą (umami) skonį ir išsaugant sodriai žalią lapelių spalvą.

Nuo 7.17€ 239 €/kg 1.2 €

free shipping logo  Atsiimkite nemokamai SKONIO IR KVAPO parduotuvėje per 0-2 d.d
  Pristatymas per 1-2 darbo dienas
Daugiau

Tai – „Šaltinių“ linijos arbata. Šias arbatas skiriame ieškantiems išskirtinių dalykų ir vertinantiems natūralų, gyvą arbatos skonį. „Šaltinių“ arbatas mes perkame tiesiai iš arbatos sodų ir žmonių, ją auginančių: jos šviežios, atskleidžia grynos arbatos skonių ir kvapų įvairovę ir yra tradicinės savo regionui.

Japoniškų arbatų karalienė. Auginama pavėsyje, stropiai uždengiant besiskleidžiančius arbatlapius nuo saulės spindulių. Taip sustabdomi tam tikri augalo lapuose vykstantys cheminiai procesai. Todėl lapeliai išlieka intensyvaus, smaragdinio žalumo, arbata įgauna išskirtinį skonį, dažnai įvardijamą kaip umami (kitaip - baltymingą, sultinio). Subtili, specifinio, ryškaus skonio, šviesiai žalsvo atspalvio arbata įgudusiems žaliosios arbatos gėrėjams. Tik teisingai paruoštas gėrimas atsiskleidžia ir neapkarsta. Proginė arbata, derinama su japonų virtuvės patiekalais ir užkandžiais.

 

 

 

žalioji japoniška arbata

  • Rekomenduojame arbatą JAPAN GYOKURO ruošti taip: į arbatinį įberkite 10g (apie 2 valg. š.) arbatos, užplikykite 300 ml virintu, iki 50-60° C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 1-2 min. Arbatlapius išimkite ar nukoškite. Taip pat šią arbatą galima plikyti kelis sykius - pirmąjį sykį užpilti virintu, iki 50-60° C atvėsintu vandeniu ir po 1-2 min. išpilstyti į puodelius. Pakartokite užpylimą iki 5 kartų, kiekvieną sykį palaikydami kiek trumpiau ir plikydami vis karštesniu vandeniu.
  • Gyokuro, kaip ir dauguma kitų japoniškų arbatų, yra įnoringa arbata: užplikius per karštu vandeniu ar palaikius per ilgai, arbata apkarsta, neatskleidžia savo visos skonių paletės.  

2 Atsiliepimai

“labai prastos kokybes arbata, zoleles sumaltos i dulkes, skonio praktiskai nera”
S. Senkienė
“Laba diena, Sigita, lapeliai dažnai sukrinta, sutrupa garinant arbatlapius. Tas garinimas yra išskirtinė japoniškų arbatų gamybos dalis, todėl iš pirmo žvilgsnio gali susidaryti įspūdis, kad arbata panaši į "dulkes". Nepaisant to, jog skonis - subjektyvus dalykas, jam pakenkti gali ir netinkamas arbatos paruošimas. Gyokuro, kaip ir dauguma kitų japoniškų arbatų, yra įnoringa arbata: užplikius per karštu vandeniu ar palaikius per ilgai, arbata apkarsta, neatskleidžia savo visos skonių paletės. Siūlome vadovautis mūsų rekomenduojamu paruošimo būdu.”
S. Skonis ir kvapas

Palik atsiliepimą

Jūsų įvertinimas
Prisijungti
Dėkojame už įvertinimą! Atsiliepimas laukia parduotuvės savininko patvirtinimo.

Panašios prekės

TOP
N
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP
TOP

Žalioji arbata SLYVA

nuo 1.95€

TOP

Klientai, įsigiję šią prekę taip pat pirko

TOP
TOP
TOP
TOP
-20%
-20%
TOP
TOP
TOP
Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2020 UAB "Skonis ir kvapas"
ARBATOS GIDAS