Baltojo šokolado lapeliai AMATLLER FRESA, 60 g

6,49 €
Kiekis

Skanūs ir ploni balto šokolado lapeliai su braškėmis metalinėje dėžutėje, dekoruotoje senaisiais Amatller piešiniais. Šokoladas pagamintas pagal senąsias šokolado gamybos tradicijas. Išskirtinis intensyvaus skonio šokoladas, kurio skonis ilgai išlieka burnoje.

Aprašymas

Sudedamosios dalys: Baltas šokoladas (98%) (Cukrus, kakavos sviestas, nenugrėbto pieno milteliai, emulsiklis (SOJŲ lecitinas), kvapioji medžiaga) ir liofilizuotos braškės (2%). Kakavos sausųjų medžiagų ne mažiau kaip 25%. Sudėtyje yra PIENO ir SOJOS, gali būti RIEŠUTŲ pėdsakų.

100 g maistinė ir energinė vertė: 2258 kJ/ 541 kcal, baltymų 6 g, angliavandenių 59 g iš kurių cukrūs 57 g, riebalų 31 g iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 19 g, druskos 0,2 g.

Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, 12-20°C temperatūroje.

Savybė Reikšmė
Tinka Dovanoms
Svoris 0.06 kg

Amatller

Chocolate Amatller manufaktūra įkurta daugiau nei prieš 200 metų Barselonoje, maždaug tuo pat metu, kai pasaulį išvydo pirmoji šokolado plytelė. Tai neabejotinai viena seniausių šokolado gamintojų pasaulyje, garsi ne tik savo šokoladu, bet ir netikėtais, meniniais pateikimo sprendimais. Savo pakuotėms ir plakatams Amatller naudojo garsių amžininkų meno kūrinius, taip atspindėdama laiko dvasią bei estetiką. Todėl ir šiandien šio šokolado pakuotės atrodo užburiančiai.

Pirmoji Amatller gamyklėlė tebeveikia iki šių dienų ten, kur ir buvo įkurta - sename Barselonos rajone. Dabartiniai Amatller produktai gaminami derinant aukščiausius šokolado gaminimo standartus ir unikalų, šimtmečius gyvavusį meninį paveldą. Chocolate Amatller - tai senųjų Barselonos šokolado gamybos tradicijų simbolis.

Kitos šio gamintojo prekės

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą