JBM Espresso kavos pupelės, 250g

7,95 €
Kiekis

Subalansuotas, švelnaus ir lėto skrudinimo 100% arabika kavos pupelių mišinys. Vidurio ir Pietų Amerikos šalyse auginamų kavų derinys su ypatingomis, Jamaikos Mėlynųjų kalnų regione užaugintomis kavos pupelėmis (Jamaica Blue Mountain®). JBM kava jūsų kavos puodeliui suteiks išskirtinio, šiai retai kavai būdingo egzotiško saldumo. JBM ESPRESSO kavos skonyje yra švelnių vanilės, kakavos, migdolų natų, ji harmoninga, tiršta, kvapni, o poskonis - ilgai išliekantis šokolado ir gėlių.

Savybė Reikšmė
Dominuojantis aromatas Prieskoniai / riešutai
Skonio pojūtis Saldus
Skrudinimo lygis Vidutinis
Pupelių tipas Mišinys
Skonio intensyvumas Intensyvus / Sodrus
Svoris 0.25 kg

JBM

JBM ESPRESSO – subalansuotas, švelnaus ir lėto skrudinimo 100% arabika kavos pupelių mišinys. Tai skirtingų regioninių arabika pupelių – Brazilijos, Hondūro, Gvatemalos, Etiopijos ir Jamaikos – kavų derinys.

Vienintelis profesionalus kavos mišinys su ypatinga kava – Jamaikos Mėlynųjų kalnų šlaituose užaugintomis pupelėmis: Jamaica Blue Mountain®.

Jamaica Blue Mountain kava auga Jamaikos Mėlynųjų kalnų šlaituose, rūko apsuptose ir lietaus dažnai drėkinamose plantacijose. Čia kavamedžių uogos bręsta lėtai, pupelės įgauna itin subtilią, tik šiai retai kavai būdingą į saldumą linkstančią aromatinę rūgštelę. Kiekviena čia auginama kavos pupelė skinama ir kruopščiai tikrinama rankomis, o riboti šios kavos kiekiai eksportuojami specialiose medinėse statinėse.

JBM ESPRESSO skonių paletė būdinga Šiaurės Italijos ir Šiaurės Europos regionams.

Kitos šio gamintojo prekės

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą