illy Espresso malta kava, 250g

9,49 €
Kiekis

illy kava - unikalus mišinys, pagamintas iš 9 aukščiausios kokybės 100% arabica kavos rūšių. Autentiška itališka kava, nepriekaištingai suderinta, vientisa, subalansuota, turtingo ir nekartaus poskonio - idealiai tinkanti visiems kavos aparatams.

3 UŽ 2 KAINĄ: nuolaida pritaikoma automatiškai, į prekių krepšelį įsidėjus ne mažiau nei 3 vnt. illy espresso maltos kavos skardines. Pasiūlymas taikomas perkantiems internetu.

Aprašymas

ILLY kava - unikalus mišinys, pagamintas iš 9 aukščiausios kokybės 100% arabica kavos rūšių. Išskirtinės kavos savybės - nepaprastas skonis ir aukšta kavos kokybė, kurią garantuoja patikrintos kavos auginimo tradicijos, dėmesingumas bei atsidavimas. Autentiška itališka kava, nepriekaištingai suderinta, vientisa, subalansuota, turtingo ir nekartaus poskonio - idealiai tinkanti visiems kavos aparatams.

Naudojant unikalią technologiją, ILLY kava uždaroma metalinėse pakuotėse iš kurių ištraukiamas oras, taip išlaikomi aromatai ir aliejai, todėl Jūs visada galite mėgautis šviežiu skoniu. Kiekviename puodelyje...

Prekė detaliau
Savybė Reikšmė
Svoris 0.25 kg

Susiję straipsniai

2 atsiliepimų

5 / 5