0
prekių
Pirkti

Pirkimo ir pristatymo sąlygos


SIUNTŲ PRISTATYMO TVARKOS PASIKEITIMAI PASKELBTO KARANTINO LAIKOTARPIU

Pasirinkus pristatymą į DPD siuntos tašką/terminalą. Informuojame, kad nuo kovo 16 d. laikinai stabdomas siuntų išdavimas ir išsiuntimas DPD Pickup siuntų taškuose, kadangi stabdoma vietų kur įsikūrę siuntų taškai, t. y. ne maisto prekių parduotuvių, salonų ir kitų paslaugų teikimo vietų, veikla vadovaujantis LR Vyriausybės nutarimu.

Siuntos, kurios buvo siunčiamos į siuntų taškus bus nukreipiamos į artimiausius DPD Pickup paštomatus.

Visi DPD Pickup paštomatai dirbs kaip įprastai visą parą.


Bekontaktis siuntų pristatymas, pasirinkus pristatymą į namus.  Nuo kovo 16 d.  pradedamas vykdyti bekontaktis pristatymas. Visos siuntos pristatomos siuntą paliekant 2 metrų atstumu nuo Gavėjo ir tiesiogiai su juo nekontaktuojant.

Pristatymo procesas. Gavėjo parašas kurjerio skeneryje keičiamas vienu iš šių būdų:

 1. Kurjeris su savo skeneriu nufotografuoja Gavėją šalia siuntos.

 2. Gavėjui atsisakius fotografuotis, jis šalia siuntos lipduko padeda savo asmens tapatybės dokumentą. Tuomet kurjeris su skeneriu nufotografuoja siuntą su dokumentu.

 3. Gavėjui atsisakius vykdyti aukščiau nurodytus veiksmus, kurjeris neįteikia siuntos. Siunta grąžinama siuntėjui.

Apribojimai. Kurjeris negali užeiti į butus ar privačius namus, išskyrus bendrojo naudojimo patalpas, t. y. koridorius, laiptines ir pan. Patekimas į verslo patalpas neribojamas

DPD ir LP express kurjerių tarnybos informuoja, kad dėl padidėjusių užsakymų srautų, kai kurių siuntų pristatymas gali užtrukti nuo 2-3 darbo dienų.


PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

 • Išsirinkę norimas prekes, spauskite ant prekių krepšelio ir peržiūrėkite savo užsakymą. Norėdami eiti toliau, spauskite "pirkti"
 • Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą. Prekes pristatyti galime jūsų nurodytu adresu, į LP Express terminalą ar DPD siuntų tašką.
 • Pristatymo į namus kaina - 3 eurai, į pasirinktą LP EXPRESS paštomatą - 1,60 eur, į DPD siuntų tašką 2,5 eur. Prekių krepšelio sumai esant 30 eurų ar daugiau - pristatymas nemokamas.
 • Visi užsakymai pradedami vykdyti gavus apmokėjimą už pasirinktas prekes. Nuo apmokėjimo gavimo pristatome per 1-2 d.d. Užsakymai, pateikti iki 14 val., pristatomi jau kitą darbo dieną.

PREKIŲ PRISTATYMAS EUROPOS SĄJUNGOJE

 • Jūsų pasirinktas prekes galime pristatyti visoje Europos Sąjungoje. Pristatymo kaina - 7 eur. Jei turite poreikį gauti prekes į kitą valstybę, dėl pristatymo sąlygų kreipkitės el.p shop@skonis-kvapas.lt 
 • Pristatymas į ES vykdomas per Lietuvos pašto kurjerių tarnybą. Su preliminariais pristatymo terminais į pasirinktą valstybę galite susipažinti šioje nuorodoje 
 • Visi užsakymai pradedami vykdyti gavus apmokėjimą už pasirinktas prekes. 

E-KAINOS TAIKYMAS

 • Apie specialius pasiūlymus, perkantiems internetu, informacija pateikiama reklaminiuose baneriuose ir/ar tam išskirtuose svetainės puslapiuose/kategorijose.
 • Produktai, kuriems taikoma speciali kaina, atitinkamai pažymėti E-KAINA simboliu/logotipu. Prie kiekvieno tokio produkto papildomai pažymima, jog "E-kaina galioja perkant internetu
 • Kainos ir akcijos internetinėje parduotuvėje www.skonis-kvapas.lt bei mažmeniniame SKONIS IR KVAPAS parduotuvių tinkle gali skirtis. 


TINKAMOS KOKYBĖS PREKĖS

Tinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 straipsniu (Daiktų keitimas ir grąžinimas) ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo.

Pirkėjas, sudaręs pirkimo-pardavimo sutartį įsigydamas prekę naudojant tik ryšio priemones (internetu ar telefonu), todėl prieš pirkdamas negali gyvai apžiūrėti bei įvertinti prekės, turi teisę pakeisti/grąžinti įsigytas prekes, Pardavėjui apie tai raštu pranešdamas per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo dienos ir atgauti visus už jas sumokėtus pinigus. Pirkėjas gali atsisakyti dalies ar visų prekių, pirktų su viena pirkimo-pardavimo sutartimi.

Pirkėjas, sudaręs pirkimo-pardavimo sutartį įsigydamas prekę naudojant tik ryšio priemones (internetu ar telefonu), bet prieš pirkdamas turi galimybę gyvai apžiūrėti bei įvertinti prekes, grąžinimą galimas tik bendru šalių susitarimu.

Tinkamos kokybės prekes galima grąžinti per 14 dienų, jei:

 • visos grąžinamos prekės supakuotos originalioje tvarkingoje pakuotėje ir komplektacijoje, nepraradusios prekinės išvaizdos (su etiketėmis, apsauginėmis plėvelėmis ir kt.)
 • prekės nesugadintos ir nenaudotos
 • grąžinant prekę pateikiamas jos pirkimą patvirtinantis dokumentas (sąskaita faktūra ar pirkimo kvitas)
 • kartu su grąžinama preke pateikiamas užpildytas prekės grąžinimo dokumentas
Tinkamos kokybės prekių per 14 dienų grąžinti negalima, jei:

 • grąžinamos yra maisto prekės
 • prekės pagamintos ir/ar pirkėjui pritaikytos pagal individualų poreikį/užsakymą bei prarado prekines/originalias savybes
 • neatitinka kitų LR teisės aktuose apibrėžtų nuostatų
Grąžinamą prekę prašome pristatyti arčiausiai esančią SKONIS IR KVAPAS parduotuvę.

SKONIS IR KVAPAS turi teisę nepriimti tinkamos kokybės prekių atgal, jei prekei ar jos pakuotei padaryti pakeitimai, kurie nebuvo būtini, norint apžiūrėti prekę (nuplėštos etiketės, pažeistos apsauginės plėvelės, kt.)

Tinkamos kokybės grąžinamos prekės ar jos pakuotės pažeidimo atveju, grąžinimas galimas tik bendru šalių susitarimu.

Jūsų sumokėti pinigai už grąžintą tinkamos kokybės prekę bus pervesti į nurodytą sąskaitą per 15 darbo dienų nuo patvirtinimo, kad prekė yra nepraradusi savo pirminės išvaizdos, be pažeidimų bei su preke pateiktuose dokumentuose esanti informacija yra teisinga.

Norime pažymėti: pasirinkdami prekių pristatymą per kurjerių tarnybą, jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ar siuntų taško darbuotojui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą. Priėmus užsakytas prekes ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.362 straipsniu (Daiktų keitimas ir grąžinimas) ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo.

SKONIS IR KVAPAS įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekes arba grąžinti už jas sumokėtus pinigus, jei prekės yra netinkamos kokybės dėl pardavėjo ar gamintojo kaltės bei nesustatyti pažeidimai, atsiradę dėl pirkėjo kaltės (netinkamo vartojimo, prekės detalių keitimo, kt.)


Parduotuvės, į kurias galite grąžinti tik el. parduotuvėje skonis-kvapas.lt įsigytas prekes:

VilniusKaunasKlaipėda
Upės g. 9, PC "VCUP"Savanorių pr. 255, PC "Maxima"Šilutės pl. 35, PC "Banginis"
Darbo laikas: I-VII 10-22 val.Darbo laikas: I-VII 10-21 val.
Darbo laikas: I-VII 10-20 val.
Tel. 8 655 77601Tel. 8 686 18476
Tel. 8 687 11828


Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytų prekių galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 85 262  67 51, interneto svetainėje www.vvtat.lt, jos teritoriniams padaliniams apskrityse - index.php?470187665) ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje adresu: https://ec.europa.eu/odr/

Be UAB "Skonis ir kvapas" sutikimo draudžiama kopijuoti ir platinti svetainėje esančią informaciją.
© 2008-2020 UAB "Skonis ir kvapas"