Gera kava – kavinių ir restoranų kokybės rodiklis

Kodėl illy?

Modernus požiūris – dar vienas illy kavos išskirtinumas. Visada nepriekaištingas espresso, modernūs, itališko dizaino aparatai.

Šis firminis kavos mišinys ruošiamas iš devynių regioninių arabica kavų, auginamų tvarios žemdirbystės ūkiuose keturiuose žemynuose. illy kava pasižymi sodriu, stipriu skoniu ir aksominiu švelnumu. Tai gerai atpažįstamo skonio garantas.

illy kava galite pasimėgauti prabangiuose viešbučiuose, restoranuose, kavinėse, biuruose ir namuose 140 pasaulio valstybių.

Mes jau 15 metų atstovaujame illy Lietuvoje. Mūsų pastangomis čia illy kavos ženklas siejamas ne tik su skaniausia kava, bet ir su partnerišku, individualizuotu santykiu bei puikiu aptarnavimu, kuriančiais ilgalaikio bendradarbiavimo pamatus.

Esame pasiruošę rūpintis jūsų kavos ruošimu, tiekiame indus bei visą reikalingą reklaminę medžiagą. Mūsų specialistai, kuriuos rengė illy Università del caffè mokymų centras, apmokys jūsų darbuotojus gerai paruošti kavą ar jos gėrimus.

Užtikriname nuolatinę kavos aparatų priežiūrą, kavos pristatymą ir jos kokybę, o mūsų ilgalaikiai partneriai turi galimybę pasinaudoti specialiomis nuolaidomis.

Susisiekite