Baltoji presuota arbata PAI MU TAN

2,49 €
Pakuotės dydis
Kiekis

Baltoji Bai Mu Dan arbata, presuota ir brandinta sausame Kunmingo klimate. Švelnios ištraukos, saldaus aromato su ryškiomis persikinėmis natomis. 2017 metų derlius.

Aprašymas

Pai Mu Tan baltoji arbata gaminama iš sidabrinių pumpurelių ir pirmųjų dviejų lapelių nuo kiekvieno krūmo, surinktų ankstyvą pavasarį, kai lapeliai yra švelniausi. Brandinama ši arbata laikui bėgant įgauna sodresnį, kompleksiškesnį skonį.

Presuota arbata - tūkstantmetė tradicija Kinijoje. Lapeliai sudrėkinami karštais garais ir suspaudžiami į pageidaujamą formą. Taip arbatą patogu laikyti, brandinti, ar pasiimti su savimi į kelionę.

Arbatą rekomenduojame ruošti taip: peiliu ar pirštais atlaužkite plytelės gabalėlį, užpilkite 80°C vandeniu ir palaikę 3 min. nukoškite. Šis arbatos diskas sveria apie 7 g, ketvirčio pakaks: puodeliui, pusės: 500 ml arbatiniui.

Savybė Reikšmė
Arbatos regionas Kinija
Poveikis Tonizuoja
Dominuojantis aromatas Gėlės/žolelės

Sudedamosios dalys: žalioji puero arbata.

Norint paruošti puodelį arbatos, reikia perlaužti ar perskelti diską per pusę. Plikyti ~300 ml 95 °C vandeniu 3-5 min., arbatlapius nukošti. Galima plikyti keletą kartų.

Gongfu paruošimo metodas: 

3,5 g (pusę disko) arbatžolių nulieti 95 °C vandeniu. 

Užpilti 100 ml 95 °C vandens, laikyti 20 s, nukošti. Tolesnių plikymų metu arbatžolės pritrauks per 5-10 s, plikyti galima iki 7 kartų.

Mūsų gidai

Susipažink iš arčiau

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą