Žalioji arbata ŠILKO GIJA, 15 vnt.

5,25 €
Kiekis

Kiniškų žaliųjų arbatų ir ulongų mišinys, kuris itin patinka pradedantiems žaliųjų arbatų mėgėjams –  arbata dėl savo aromato turi saldumo poskonį net ir neįdėjus į ją cukraus, mažiau linkusi apkarsti. Ši žalioji arbata švelniai tonizuoja, todėl tai gali būti sveikesnė kavos alternatyva.

Be to, ji praturtinta gerųjų žaliosios arbatos savybių: gausu polifenolių, kurie lėtina senėjimo procesus bei saugo nuo žalingo aplinkos poveikio, padeda stiprinti širdies veiklą, palaikyti tinkamą kūno svorį.

Aprašymas

Geriant birią arbatą ritualo džiugesį gali slopinti kimbančių, šlapių arbatžolių iškrapštymas iš tinklelio, puodelio ar arbatinuko. O ir norint pasimėgauti kokybiška biria arbata dažnai reikia skirti tam kiek daugiau laiko bei dėmesio.

Biri arbata šilkinėse piramidėse – kokybiška, nesmulkinta ir puikiai atpažįstama jūsų skonių receptorių. Tokia pati, kaip arbatos parduotuvėje.

Patogus pasirinkimas pasiimti kokybišką arbatos puodelį važiuojant automobiliu, vaikščiojant parko takais, laukiant autobuso stotelėje ar įdėti vaikams į mokyklą.

Rekomenduojame arbatą ruošti taip: piramidę užplikykite 450 ml, iki 80°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 3-5 min.

Savybė Reikšmė
Arbatos regionas Kinija
Poveikis Tonizuoja
Dominuojantis aromatas Gėlės/žolelės
Svoris 0.45 kg

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą