Žalioji arbata DANISH GREEN

1,75 €
Svoris
Kiekis

Žaliųjų kiniškos ir japoniškos arbatų mišinys su vasarą prisirpstančiomis uogomis. Uogos gėrimui suteikia vasariško žaismingumo ir įkvepiančios gaivos. Ankstyvo ryto arbata negalintiems atsibusti ar popietės gėrimas besilaikantiems dietos. Geriama be cukraus.

Aprašymas

Sudedamosios dalys: žalioji arbata Sencha, Žalioji arbata Chun Mee, braškių ir aviečių gabaliukai, kvapiosios medžiagos.

Rekomenduojame arbatą DANISH GREEN ruošti taip: į pašildytą puodelį įberkite 1-2 šaukštelius (~3g) arbatos, užplikykite virintu, iki 80°C atvėsintu vandeniu, ir palaikykite 3-5 min. Kad arbata neapkarstų, arbatlapius geriau išimti ar nukošti. Sudedamosios dalys:: žalioji arbata Sencha, Žalioji arbata Chun Mee, braškių ir aviečių gabaliukai, kvapiosios medžiagos.

Prekė detaliau
Savybė Reikšmė
Regionas Europa
Poveikis Tonizuoja

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą

Prenumeruok ir gauk naujausius pasiūlymus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę statisniais ir rinkodaros tikslais šioje sveitainėje naudojame slapukus, kuriuos galėsite bet kada atšaukti ir/ar ištrinti, pakeisdami nustatymus savo interneto naršyklėje. Daugiau informacijos apie slapukus rasite čia

Jūsų užsakymais
rūpinasi: