Termo puodelis TULPĖS, 420ml

19,90 €
Kiekis
Termo puodelis su dangteliu, aptrauktas silikonine danga sandarumui užtikrinti. Termo puodelis su dvigubomis sienelėmis, pagamintas iš nerūdijančio plieno, o gėrimo šilumą ar šaltį išlaiko iki 3 valandų.

Aprašymas

Vienas termo puodelis per metus galėtų atstoti net 167 plastikinius buteliukus, o vienas daugkartinio naudojimo termosinis puodelis – net 500 vienkartinių puodelių. Atliepdami gėrimų vartojimo tendencijas, siūlome rinktis daugkartinio naudojimo produktus, ir tokiu būdu norime prisidėti prie tvaresnio vartojimo.

Termo puodelis su dangteliu, kuris aptrauktas silikonine danga sandarumui užtikrinti. Dangtelio anga pritaikyta patogiam gėrimų vartojimui ar šiaudelio įsidėjimui. Šį termo puodelį patogu įsidėti į kuprinę ar rankinę. Universitete, darbe, kelionėje, net žygyje galima mėgautis savo mėgstamu karštu gėrimu. Moksliniai tyrimai rodo, jog šilti skysčiai: arbata, kava, kakava turtingi medžiagomis, kurios mažina nerimą, bei padeda malšinti uždegimą.

Puodelyje NĖRA BPA (indeksas, žymintis, kad produktas gali būti kenksmingas dėl jo gamyboje naudotos kenksmingos cheminės medžiagos bisfenolio A (BPA) likučių), toksinų ir ftalatų.

Priežiūra: puodelį ir dangtelį rekomenduojama plauti rankomis. 

 

Savybė Reikšmė
Medžiaga Metalas
Talpa 250ml - 500ml
Stilius / Kultūra Modernu / šiuolaikiška
Svoris 0.228 kg

Chic Mic

2010 metais Frankfurte, Vokietijoje įsikūrusi įmonė kuria daugkartinius, tvarius produktus.

Įmonės gamintojos filosofija, vizija bei noras: Europa turėtų tapti pirmuoju žemynu, kuris nedarys neigiamos įtakos klimato kaitai.

CHIC MIC produktai, stilingi, elegantišku dizainu išsiskiriantys termo gertuvės bei puodeliai, yra ne tik puikūs, skoningi aksesuarai, bet ir labai funkcionalūs, ypač šaltuoju periodu. Termo puodeliai išsaugos gėrimo šilumą iki 3 valandų, o gertuvės net iki 18 valandų. Juos patogu įsidėti į kuprinę ar rankinę. Universitete, darbe, kelionėje, net žygyje galima mėgautis SAVO mėgstamu karštu gėrimu.

Moksliniai tyrimai rodo, jog šilti skysčiai: arbata, kava, kakava turtingi medžiagomis, kurios mažina nerimą, bei padeda malšinti uždegimą. Tokiais gėrimais ir galite mėgautis su CHIC MIC produktais.

Kitos šio gamintojo prekės

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą