Termo gertuvė GARSTYČIOS, 500 ml

29,90 €
Kiekis

Moderniai minimalistinė, elegantiška gertuvė, pagaminta iš nerūdijančio plieno. Šiltą gėrimą išsaugo iki 18 valandų, o šaltą iki 12 valandų. Gertuvę puošia medžio akcentas bei silikoninė rankena, kurią galima naudoti kaip nešiojimo dirželį.

Aprašymas

Viena gertuvė per metus galėtų atstoti net 167 plastikinius buteliukus, o vienas daugkartinio naudojimo termosinis puodelis – net 500 vienkartinių puodelių. Atliepdami rinkos tendencijas savo klientams siūlome rinktis daugkartinio naudojimo produktus ir tokiu būdu prisidėti prie tvaresnio vartojimo.

Gertuvė NĖRA BPA (indeksas, žymintis, kad produktas gali būti kenksmingas dėl jo gamyboje naudotos kenksmingos cheminės medžiagos bisfenolio A (BPA) likučių), toksinų ir ftalatų.

Priežiūra: šias gertuves rekomenduojama plauti rankomis.

Savybė Reikšmė
Medžiaga Metalas
Talpa 250ml - 500ml
Stilius / Kultūra Modernu / šiuolaikiška
Svoris 0.33 kg

Chic Mic

2010 metais Frankfurte, Vokietijoje įsikūrusi įmonė kuria daugkartinius, tvarius produktus.

Įmonės gamintojos filosofija, vizija bei noras: Europa turėtų tapti pirmuoju žemynu, kuris nedarys neigiamos įtakos klimato kaitai.

CHIC MIC produktai, stilingi, elegantišku dizainu išsiskiriantys termo gertuvės bei puodeliai, yra ne tik puikūs, skoningi aksesuarai, bet ir labai funkcionalūs, ypač šaltuoju periodu. Termo puodeliai išsaugos gėrimo šilumą iki 3 valandų, o gertuvės net iki 18 valandų. Juos patogu įsidėti į kuprinę ar rankinę. Universitete, darbe, kelionėje, net žygyje galima mėgautis SAVO mėgstamu karštu gėrimu.

Moksliniai tyrimai rodo, jog šilti skysčiai: arbata, kava, kakava turtingi medžiagomis, kurios mažina nerimą, bei padeda malšinti uždegimą. Tokiais gėrimais ir galite mėgautis su CHIC MIC produktais.

Kitos šio gamintojo prekės

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą