Namų kvapas su lazdelėmis GINTARAS IR HELIOTROPAS, 100ml

29,90 €
Kiekis
Gaivus kvapas, rytietiškas aromatas. Gintaras kartu su heliotropu sukuria užburiantį rytietišką kvapą, kuriuo tarsi kviečia pakeliauti po Rytų pasaulį. Namų kvapo intensyvumą reguliuoti galite labai paprastai – kuo daugiau lazdelių įdėsite į buteliuką, tuo kvapas bus intensyvesnis. Jeigu į buteliuko vidų įdėsite mažiau lazdelių – gausite subtilesnį ir ilgiau išliekantį kvapą. Naudojimas: atsargiai atkimškite indą, įmerkite lazdeles, palikite kelioms minutėms, kad kvapas įsigertų į lazdeles ir mėgaukitės pasklidusiu aromatu.

Aprašymas

Apie produktą:

  • Talpa: 100 ml.
  • Elegantiška aromatizavimo priemonė, kuri puošia aplinką, suteikia jaukumo bei skleidžia malonų aromatą patalpoje – pasinerkite į svaiginantį aromato sūkurį.
  • Namų kvapas su lazdelėmis kvapą skleidžia 4-6 savaites.
  • Collines siūlo tvarų namų kvapų naudojimą – išsigaravus turimo buteliuko kvapui, tiesiog įsigykite namų kvapo papildymą ir naujas lazdeles.
  • Heliotropas – augalas, kilęs iš Pietų Amerikos, dar vadinamas „Herbes de Saint Fiacre“. Šiuo metu visame pasaulyje randama apie 250 rūšių. Heliotropas pasižymi gelių, vanilės, saldumo ir balzamiko natomis.
  • Gintaras – iki XIX a. buvo laikomas viena iš brangiausių žaliavų parfumerijoje, anuomet buvo vertas aukso kainos. Augalinis gintaras pasižymi saldžiomis, aštriomis ir muskusinėmis natomis. Šiais laikais jis naudojamas ir vyrų, ir moterų kvepalų gamyboje.

Savybė Reikšmė
Kvapų tipas Namų kvapai
Vyraujantis kvapas Rytietiškas kvapas
Svoris 0.1 kg

Būkite pirmas, palikęs atsiliepimą